Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Wyłączający się telewizor

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> TV Serwis -> Wyłączający się telewizor
Autor
Wiadomość
arek13
Poziom 15
Poziom 15

Post#1 Post autora tematu 03 Gru 2004 14:35   

Witam
Mam problem z telewizorem marki Panasonic 21 cali. Po włączeniu działa. Po pracy przez około 20 minut przełącza się w stan stand-by. Tak jakby odłączone zostało napięcie z kineskopu. Telewizor ten ma pękniętą płytę główną (w pobliżu trafa wysokiego napięcia). Została ona polutowana. Być może jest tam jakiś zimny lut ale nie jestem do końca pewien. Czy ma ktoś jakieś inne spostrzeżenia?
Pozdrawiam
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 03 Gru 2004 14:35   

Powrót do góry

Pufan
Poziom 18
Poziom 18

Miasto: Brzeziny k/Łodzi

Post#2 03 Gru 2004 15:08   

Po mojemu na 100% zimne luty.Przejzyj dobrze płyte, posprawdzaj dobrze czy wszystkie cewki przewodzą(nie są peknięte).
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> TV Serwis -> Wyłączający się telewizor
Strona 1 z 1