X
  • #1 03 Dec 2004 16:05
    Frixi
    Level 14  
    Helpful post? (+4)
    Jak przywrócić ikone Mój Komputer na pulpit bo usunąłem ją przypadkowo, ps. nie chodzi mi o skrót :)
    Pytanie jest banalne :) ale ja nie moge znaleźć gdzie się to robi:) jak oni coś schowają to niech ich szlag trafi :) może ktoś z was pamięta.
    System Windows XP
  • #2 03 Dec 2004 16:15
    aren
    Level 28  
    Helpful post? (-2)
    moj komputer jest w start z prawej storny okienka :) chwytasz go i przenosisz na pulpit :)
  • #3 03 Dec 2004 16:28
    Frixi
    Level 14  
    Topic author Helpful post? (+2)
    :) znalazłem :) Zrobiłem to inaczej klikasz prawym na pulpicie / właściwości / zakładka pulpit / wybierasz dostosuj pulpit i tam zaznaczasz :)
  • #4 03 Dec 2004 16:36
    Dominik S
    Level 21  
    Helpful post? (+1)
    aren wrote:
    moj komputer jest w start z prawej storny okienka :) chwytasz go i przenosisz na pulpit :)

tak utwożysz skrót

a można tak:
  • #5 03 Dec 2004 19:01
    emeryt
    Level 21  
    Helpful post? (0)
    We w miare nowych klawiaturach, pomiędzy klawiszami Ctrl i Alt (zarówno z prawej jak i z lewej strony klawiatury) są dodatkowe klawisze oznaczone symbolem okienka i opisane jako START. Naciśnięcie kombinacji tego klawisza z klawiszem E otwiera okno eksploratora na poziomie Mój Komputer. Przyzwyczaiłem się do tego i uważam za bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż nie wymaga dostępu do pulpitu (co bywa utrudnione, gdy mamy uruchomione kilka programów i na dodatek okno Elektrody).
  • #6 03 Dec 2004 19:12
    sigman
    Level 16  
    Helpful post? (0)
    A na minimalizację wszystkich okien naraz kombinacja windows + D (ten sam klawisz).
  • #7 03 Dec 2004 19:27
    paweliw
    Spec od komputerów
    Helpful post? (-1)
    Ile jeszcze będzie postów na temat skrótów w Win XP ? Przecież jest pomoc ...
    Code:
    Skróty w przypadku klawiatury naturalnej

Na klawiaturze Natural Keyboard firmy Microsoft lub dowolnej innej klawiaturze, na której jest Klawisz logo Windows (LW) oraz Klawisz aplikacji (KA) można używać następujących skrótów klawiaturowych.

LW Wyświetlić lub ukryć menu Start.
     LW+BREAK Wyświetlić okno dialogowe Właściwości systemu.
     LW+D Wyświetlić pulpit.
     LW+M Zminimalizować wszystkie okna.
     LW+Shift+M Przywrócić zminimalizowane okna.
     LW+E Otworzyć okno Mój komputer.
     LW+F Wyszukać plik lub folder.
    CTRL+LW +F Wyszukać komputery.
     LW+F1 Wyświetlić Pomoc systemu Windows.
     LW+L Zablokować komputer, jeśli jest podłączony do domeny sieciowej, lub przełączyć użytkowników, jeśli komputer nie jest podłączony do domeny sieciowej.
     LW+R Otworzyć okno dialogowe Uruchamianie.
     KA Wyświetlić menu skrótów zaznaczonego elementu.
     LW+U Otworzyć program Menedżer narzędzi.

To wszystko jest w pomocy Windows XP dostępnej na każdym komputerze wyposażonym w ten system, może wartoby to czasami poczytać ?
  Search 4 million + Products
Browse Products