Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Orange i zablokowana karta SIM - jak uzyskać kod PUK?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> GSM -> GSM Użytkowy -> Orange i zablokowana karta SIM - jak uzyskać kod PUK?
Autor
Wiadomość
fred000
Poziom 1
Poziom 1

Post#1 Post autora tematu 24 Paź 2011 23:20   

Orange - odzyskanie puk

Witam wszystkich. Mam taki problem, że wpisałem zły pin i mam wpisać PUK, którego nie mam, telefon jest na kartę, i czy jest możliwość odblokowania telefonu w jakiś sposób albo przelania pieniędzy na inną kartę?

Proszę o pomoc
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 24 Paź 2011 23:20   

Powrót do góry

staś pytalski
Poziom 21
Poziom 21

Miasto: Olsztynek

Post#2 24 Paź 2011 23:24   

Re: Orange - odzyskanie puk

Wybierz się do salonu, jeżeli masz zarejestrowaną kartę, to powinni Ci udostępnić. Jeżeli nie, to pewnie musisz ją zarejestrować, jest u nich jakiś formularz, gdzie będziesz musiał podać dane, które pozwolą zweryfikować, że Ty jesteś właścicielem tej karty, albo w inny sposób przekonać kogoś w Orange, że to Twój numer/karta.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 24 Paź 2011 23:24   

Powrót do góry

KRY5PIN
Poziom 18
Poziom 18

Post#3 25 Paź 2011 11:53   

Re: Orange - odzyskanie puk

Ja ostatnio miałem taki przypadek z kartą z plusa, poszedłem do salonu, wystarczyło pokazać dowód osobisty, musiałem im podać numer karty i numer seryjny który jest wydrukowany na karcie sim, zarejestrowali prepaida na mnie i do 5 minut miałem puk.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> GSM -> GSM Użytkowy -> Orange i zablokowana karta SIM - jak uzyskać kod PUK?
Strona 1 z 1