Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zakup telewizora do 3500zł

MrMorph 26 Paź 2011 21:07 1409 2
  • #1 26 Paź 2011 21:07
    MrMorph
    Poziom 1  

Witam wszystkich bardzo serdecznie

Na wstępie chciałbym powiedzieć, że nienawidze wybierać jakiegokolwiek sprzętu elektronicznego, nigdy nie potrafię się zdecydować i podobają mi się zazwyczaj produkty nie z mojego przedziału cenowego i tak samo jest tym razem.

Otóż tak potrzebuje kupić telewizor i proszę was o pomoc przy przejściu przez to piekło :D . Telewizor będę używał głównie do grania w konsolę ps3. Nie interesuje mnie wifi - ponieważ to już mam w konsoli. 3d również nie jest mi niezbędne. Do tej pory grałem na 50 calowej plazmie, na której raziły mnie tak zwane powidoki. Niby czytam na forach, że obraz się nie wypala, ale te powidoki nie cieszą oka. Faktem jest, że nie używałem konsoli na lcd bądź led, a więc tam mogą inne rzeczy doskwierać jeszcze bardziej. Chciałbym, aby telewizor miał 46 cali i planuję na jego zakup przeznaczyć do 3500zł. Do tej pory z telewizorów, na które zwróciłem uwagę to Sony 46EX710, Toshiby i Samsungi (niestety te droższe) też ładnie się prezentowały w sklepie. Nie mam bladego pojęcia co wybrać jeśli mam być szczery :(

Proszę doradźcie mi coś. Z góry dziękuję za Wasz czas

• #2 28 Paź 2011 10:29
    Michal_rtv
    Poziom 14  

Witam.
    Powiem Ci jedno. Dobrze wybrałeś myśląc o Sony 46ex710. Sam osobiście miałem okazję kilka razy grać na konsoli na tym modelu i nie było z nim żadnych problemów. Zero smużenia itp. Nic innego w tej cenie Ci nie polecam :) Jest to model zeszłoroczny więc ceny powinny być już ciekawsze :)

• #3 31 Paź 2011 11:38
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme