Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

kuchenka gazowo-elektryczna amica

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> AGD Giełda -> AGD Co kupić? -> kuchenka gazowo-elektryczna amica
Autor
Wiadomość
oskario
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: słupsk

Post#1 Post autora tematu 30 Paź 2011 22:19   

kuchenka gazowo-elektryczna amica

Witam wszystkich forumowiczów.
Kupiłem mieszkanie i natychmiast muszę zmienić kuchenkę oraz łazienkowy piecyk gazowy przepływowy. Co do kuchenki, interesuje mnie gazowo-elektryczna wolnostojąca. W ostatnim czasie przejrzałem wiele marek i modeli. Ostatecznie padło na AMICĘ, mam jedynie problem z wyborem modelu pomiędzy:

http://www.amica.com.pl/pl,produkt,classic,601ge3.43zptmykdnaxxl-eco,540,2.html

http://www.amica.com.pl/pl,produkt,impression,608ge3.43zptsykdnaxl-eco,544,2.html

Co do piecyka, nie mam pojęcia co wybrać, co jest dobre a co złe, najmniej awaryjne itp. W związku z tym proszę o ocenę mojego wyboru (co do kuchenki), ewentualnie sugestie, propozycje co do wyboru piecyka.

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 30 Paź 2011 22:19   

Powrót do góry

Jerzy Bartnicki
Poziom 18
Poziom 18

Miasto: szczecin

Post#2 31 Paź 2011 07:41   

Re: kuchenka gazowo-elektryczna amica

Witam
Myślę że musi sobie Pan sam odpowiedzieć, co dla Pana jest najlepsze, lub podoba się Panu. Tak praktycznie to mała różnica jest tylko w górnej grzałce piekarnika. Co do jakości moim zdaniem ""amika"" jest znaną firmą, szczególnie w Skandynawi, więc uważam że jakoś będzie dla nich taka sama, dobra. Ja bym wybrał tą z dolnego postu, ale to żaden specjalny wybór.
Jerzy
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 31 Paź 2011 07:41   

Powrót do góry

telmut
Poziom 14
Poziom 14

Miasto: Poznań

Post#3 04 Lis 2011 20:54   

W zasadzie różnica wizualna jest tylko w obudowie. I programatorze. Funkcje i wyposażenie obie kuchenki mają takie samo. Jeśli chodzi o programator kuchenka 608…. Ma programator Ts sterujący tylko piekarnikiem, natomiast kuchenka 601…. Ma programator Tm sterujący piekarnikiem i palnikami gazowymi na płycie. Oba wyroby są dobre.

Dodano po 3 [minuty]:

nie ma żadnej różnicy w grzałkach !
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 04 Lis 2011 20:54   

Powrót do góry

oskario
Poziom 2
Poziom 2

Post#4 Post autora tematu 04 Lis 2011 23:07   

telmut napisał:
Jeśli chodzi o programator kuchenka 608…. Ma programator Ts sterujący tylko piekarnikiem, natomiast kuchenka 601…. Ma programator Tm sterujący piekarnikiem i palnikami gazowymi na płycie.

Dodano po 3 [minuty]:

nie ma żadnej różnicy w grzałkach !

więc dlaczego 601 jest tańsza od 608? design 608 jest aż taki drogi? czy programator 601 taki tani? bardzo dziękuję za tę podpowiedź. Proszę o rozwinięcie szczególnie w aspekcie programatorów bo bardzo mnie to interesuje. pozdrawiam :D
Powrót do góry

telmut
Poziom 14
Poziom 14

Post#5 05 Lis 2011 13:23   

No właśnie 608 ma bardzo drogi front. Szyby są drogie a tym bardziej gięte. No i w piekarniku wkładka katalityczna (dla leniwych – odtłuszcza piekarnik ale sama nie sprząta) Co do programatorów to ich cena jest podobna a oba mają plusy i minusy:
-ten ma guziki a ten nie bo ma sensory dotykowe
-ten ma więcej funkcji a ten mniej
Kwestia gustu i potrzeby.
A Amica to lider na polskim rynku

Dodano po 3 [godziny] 11 [minuty]:

Instrukcja Programatora Ts

Załączniki:
Powrót do góry

telmut
Poziom 14
Poziom 14

Post#6 05 Lis 2011 13:24   

Instrukcja programatora Tm

Załączniki:
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 05 Lis 2011 13:24   

Powrót do góry

oskario
Poziom 2
Poziom 2

Post#7 Post autora tematu 06 Lis 2011 01:45   

telmut napisał:
No właśnie 608 ma bardzo drogi front. Szyby są drogie a tym bardziej gięte. No i w piekarniku wkładka katalityczna (dla leniwych – odtłuszcza piekarnik ale sama nie sprząta) Co do programatorów to ich cena jest podobna a oba mają plusy i minusy:
-ten ma guziki a ten nie bo ma sensory dotykowe
-ten ma więcej funkcji a ten mniej
Kwestia gustu i potrzeby.

widzę, że mam do czynienia z wirtuozem :D, bardzo się cieszę...
moja żona twierdzi, że jestem znakomitym kucharzem, bo wymyślam różniste cuda w kuchni. Bardzo się z tego cieszę, bardzo lubię spędzać czas w kuchni, dlatego chcę kupić coś fajnego, co da mi wiele radości, bo gotowanie to moje prawdziwe hobby, a nie obowiązek. Do tej pory swoje wariacje uskuteczniałem na elektrycznej maszynce zwanej "MORA" EUROline.. szkoda gadać. Przeczytam instrukcje obsługi tych kuchenek ale nic mi to nie da. Potrzebuję Pańskiego zdania, czyli uczciwie rzecz biorąc subiektywnej OPINII, OCENY i porady. Dziękuję za dotychczasową pomoc i liczę na więcej.. mam czas do środy. w czwartek przychodzi fachowiec od gazu a w piątek wprowadzam się do nowego mieszkania. Do środy chcę kupić sprzęcik :D
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> AGD Giełda -> AGD Co kupić? -> kuchenka gazowo-elektryczna amica
Strona 1 z 1