Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Co lepiej kupić TV 3D z aktywnymi czy pasywnymi okularami?

rvlauren 30 Paź 2011 23:04 1899 3
  • #1 30 Paź 2011 23:04
    rvlauren
    Poziom 9  

Hej, chciałbym się dowiedzieć od Was Forumowicze jaki TV uznajecie za lepszy (dla rodziny ośmioosobowej) ale dodatkowo mam taki znak zapytania:
    - ile par okularów może obsłużyć TV z aktywnymi szkłami? Czy jeśli jest to max 4szt. to jak poszerzyć ten zestaw o następne np. 2 - 4szt, jeśli chodzi o metodę pasywną to chyba tyle co się kupi (a może się mylę). Proszę wziąć pod uwagę, że TV będą oglądać maluchy (4 - 12 lat) oraz dorośli i osoby starsze. Mam liczną rodzinkę i chciałbym żeby wszyscy mogli uczestniczyć w jednym seansie.

• #2 31 Paź 2011 11:03
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

Po pierwsze nie jest wskazane oglądanie małym dzieciom obrazów 3d. Jest to szkodliwe na tyle że w każdym telewizorze masz ostrzeżenie na ten temat. Na świecie ma być zakazane oglądanie dzieciom 3D . Zdrowie jest raczej ważne, a powikłania są bardzo groźne
    ( EPILEPSJA).
    Ponieważ 3D jest traktowane jako gadżet taki sam jak np telegazeta więc wybór powinieneś kierować w stronę jakości i potrzeb 2 D (95-99% wykorzystania).
    Co do różnicy technologii to masz opis:
    http://www.hdtv.com.pl/forum/newsy/69522-pasy...z-wypowiedziec-sie-co-wybierasz-chyba-ze.html

• #3 31 Paź 2011 13:55
    rvlauren
    Poziom 9  

no super poczytałem ale dalej nie mam pojęcia co ilością okularów które obsługuje aktywny system TV?
    Dodatkowo dałem się przekonać, że jak na razie jednak lepiej zainwestować w większy LED lub PLAZMĘ 2D niż w małe 3D jak rozumiem na dzień dzisiejszy potrzebne mi by było 55 cali 3D a na to mnie nie stać więc kupię sobie 50 cali 2D a za jakieś pięć lat jak się zmieni cusik w TV 3D postawię na tą drugą technologię. Może się doczekam tv bez okularów?

• #4 31 Paź 2011 15:38
    konio68
    Poziom 15  

Problem w tym że wszystkie nowe TV ( te lepsze ) mają 3D.
    I jak chcesz kupic dobry TV to i tak będzie miał 3D.
    Mi na 46" 3D ogląda się ok. Kina z mieszkania nie zrobisz nigdy.
    Co do ilości okularów to np. D8000 Samsunga leci u mnie bez problemów na czterech.Transmisja jest po BT.

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme