Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Lasery dyskotekowe - jak wybierać?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Estrada Co Kupić -> Oświetlenie, Efekty -> Lasery dyskotekowe - jak wybierać?
Autor
Wiadomość
Paul07
Poziom 7
Poziom 7

Miasto: ++RaDoM++

Post#1 Post autora tematu 04 Lis 2011 03:58   

Lasery dyskotekowe - jak wybierać?

Witam serdecznie,
ostatnio chodzi za mną kupno lasera, laser będzie używany na imprezach okolicznościowych na powierzchniach nie większych niż 150 - 200 m2. Przeglądając aukcje na allegro znajduję lasery od 30 do bardzo wysokich cen, czy może mi ktoś powiedzieć na co zwrocić szczególną uwagę przy wyborze takiego sprzętu i co jest istotne.
Mam takie oto lasery na oku:

http://allegro.pl/nowosc-projektor-laserowy-disco-laser-3d-2011-i1894200823.html
http://allegro.pl/adj-micro-galaxian-laser-czerw-zielony-z-pilotem-i1896942160.html
http://allegro.pl/laser-projektor-dyskotekowy-najnowszy-film-demo-i1894729532.html

Proszę o pomoc, dzięki!
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 04 Lis 2011 03:58   

Powrót do góry

ProLighting
Poziom 17
Poziom 17

Miasto: Poznań

Post#2 04 Lis 2011 12:22   

Re: Lasery dyskotekowe - jak wybierać?

Przede wszystkim, jeśli poważnie myślisz o zakupie nie kieruj się najniższą ceną. "Lasery" za 30 zł to totalny chiński badziew.
O tych dwóch kolejnych z linków podanych przez ciebie możesz już poważnie myśleć.
Przy wyborze takiego sprzętu ważna jest w miarę rozpoznawalna marka (gwarantuje to przyzwoitą jakość mimo chińskiej produkcji) oraz sprawdzony sprzedawca (dzięki czemu za rok/dwa będziesz miał to gdzie reklamować).
Do twoich zastosowań przydatna będzie moc (łączna jeśli laser jest 2-kolorowy) 100mW lub więcej.
Powodzenia.
Powrót do góry

materdejo23
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: BUDZI SIĘ

Post#3 08 Lis 2011 22:14   

słuchaj posiadam 2 lasery jeden ten projektor tylko ze kupilem go za 150 ziko i tego galaxana z adj tez ,powiem tobie w dymie ładnie dają chcesz wrzuce filmik ;p tak wiec powiedz jaki budżet. jeśli 350 ziko to ja bym wybrał z kilka tych projektorów i wytwornice dymu (700w jedną) (ja mam dwie) i dobry płyn do dymu,,, mowia ze gęsty nie do pomieszczeń ja waliłem z 2 wytwornic to potem dym 30 min sie utrzymywał. tak wiec zależy od płynu i wytwornicy.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 08 Lis 2011 22:14   

Powrót do góry

Paul07
Poziom 7
Poziom 7

Post#4 Post autora tematu 09 Lis 2011 16:08   

powiem tak, kupiłem właśnie ten projektor
http://allegro.pl/laser-projektor-dyskotekowy-najnowszy-film-demo-i1894729532.html

zapytam czy jest znacząca różnica między projektorem, a laserem z adj? dobrze zrobiłem wybierając ten projektor?
wytwornicę zamierzam do tego dokupić antari f80 z i jakiś dobry płyn - podobno eurolity są ok.

pozdrawia
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 09 Lis 2011 16:08   

Powrót do góry

ProLighting
Poziom 17
Poziom 17

Miasto: Poznań

Post#5 09 Lis 2011 16:11   

teraz, jak już kupiłeś to nie ma sensu pytać czy dobrze zrobiłeś ;)
Ciesz się tym co już masz :)
Powrót do góry

Paul07
Poziom 7
Poziom 7

Post#6 Post autora tematu 09 Lis 2011 21:09   

haha to mi powiedziałeś, mam jeszcze więcej wątpliwości :D
a tak na serio, to może mi ktoś przybliżyć różnice, wady i zalety ?
Powrót do góry

materdejo23
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: BUDZI SIĘ

Post#7 10 Lis 2011 18:27   

kup wytwornice i wal dymu ile wlezie ;D nie no żartuje bo jak bd dawał za dużo dymu to dioda może nie przebić ale ty nie bd miał takiego problemu bo będziesz miał tylko jedną ;p
trochę bym inaczej wybrał ale ważne że coś już masz ;D
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 10 Lis 2011 18:27   

Powrót do góry

Paul07
Poziom 7
Poziom 7

Post#8 Post autora tematu 12 Lis 2011 21:35   

no i nadal nie rozumiem...
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Estrada Co Kupić -> Oświetlenie, Efekty -> Lasery dyskotekowe - jak wybierać?
Strona 1 z 1