X
  • #1 08 Nov 2011 22:40
    narina17
    Level 2  
    Helpful post? (0)
    mam problem z corsom C ,PO WYMIANIE USZCZELKI POD GŁOWICOM NIE ODPALA
  • #2 08 Nov 2011 23:18
    Ture11
    Level 32  
    Helpful post? (0)
    Witaj.
    Mam po całym dniu studiów na tyle cierpliwości, by Ci odpowiedzieć, ale nie wiem, czy moderator po całym dniu katorgi w jakiejś pracy będzie miał ochotę się zainteresować Twoim tematem, czy po prostu wyrzuci go do kosza... Krótko i na temat, popraw błędy, chyba jesteś Polakiem, a nawet jeśli nie, to zachowaj szacunek dla naszego języka ojczystego.
    Podaj więcej parametrów i tak dalej... Pojemność silnika, rok produkcji, typ silnika, opisz dokładnie naprawę, sprawdź co się da, cz jest iskra czy dopływa paliwo..... Jak to mawiają, wróżka wzięła sobie dziś wolne... Kto wymieniał uszczelkę pod głowicą? Czy jesteś pewien, że nawet jeśli otrzymasz od nas porady, to poradzisz sobie z naprawą?
    Pozdrawiam.
  • #3 09 Nov 2011 12:57
    narina17
    Level 2  
    Topic author Helpful post? (0)
    ja wymieniałem tom uszczelke,corsa 2003.1,2 16 v,paliwo dochodzi,iskry niema,
  • #4 09 Nov 2011 19:48
    Ture11
    Level 32  
    Helpful post? (0)
    Jeżeli nie ma iskry, to znaczy, że jest uszkodzone / odłączone coś w układzie elektroniki, ew. uszkodzony został czujnik położenia wału korbowego. Sprawdź bezpieczniki, zarówno główne jak i od komputera sterującego (domyślam się , że wersja z 2003 to już na wtrysku jest chyba...). Jakieś błędy czy świecąca kontrolka? Które z elektronicznych elementów odłączałeś podczas demontażu głowicy? Jak długo samochód stał i czy w ogóle stał przed wymianą uszczelki, a konkretnie to czy jesteś pewien, że usterka nastąpiła po wymianie uszczelki, czy może pojawiła się przypadkowo?

Zdanie zaczynaj dużymi literami, kończ kropką. Dbaj o gramatykę i ortografię. "TOM" = TĄ"!
  • #5 09 Nov 2011 20:00
    Blicek
    Level 25  
    Helpful post? (0)
    narina17 wrote:
    paliwo dochodzi

"Paliwo dochodzi" znaczy, że jest cisnienie z pompy, czy znaczy że wtryskiwacze go podają? Jest 12V na cewce?
  • #6 09 Nov 2011 20:56
    Ture11
    Level 32  
    Helpful post? (0)
    Racja, skojarzyłem, że gdyby to było uszkodzenie czujnika wału, to komputer by chyba nie załączał pompy paliwowej. Jak mówi przedmówca, powiedz, czy wtryskiwacz się otwiera i zamyka?
  • #7 09 Nov 2011 22:31
    narina17
    Level 2  
    Topic author Helpful post? (0)
    Dzięki za rady ale auto jusz chodzi , był problem ze swiecami,
  • #8 11 Nov 2011 22:41
    1078231
    Removed  
    Helpful post? (0)
    Problem pozostał jeszcze drugi, poważniejszy-nie umiesz pisać!
  Search 4 million + Products
Browse Products