X

eplan education nowy projekt

09 Nov 2011 20:47 FAfalcon29pl
  • #1 09 Nov 2011 20:47
    falcon29pl
    Level 7  
    Helpful post? (0)
    Witam mam pytanie odnośnie eplan8 w wersji student (angielska), mianowicie po poprawnej rejestracji programu nie mogę utworzyć żadnego projektu wygląda ze brakuje templatow zainstalowanych czy sie ktoś spotkał z tym problemem.
    Program oczywiście pobrany ze strony producenta i legalnie zarejestrowany na licencji student.
    eplan education nowy projekt
  • #2 07 Feb 2012 10:22
    kantorro
    Level 1  
    Helpful post? (0)
    Sorry że odgrzebuje kotleta ale jest pytanie, a może ktoś będzie szukał, awłaśnie miałem ten problem, a tez chwile szukałem.

'Szablony' bo tak to pole nazywało się w polskiej wersji można było znaleźć w moim przypadku w takiej ścieżce(było tam kilka szablonów do wyboru).

C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\EPLAN\Education\2.0.5\Szablony\EPLAN
  • #3 22 Oct 2012 13:42
    inzynier07
    Level 12  
    Helpful post? (0)
    ja mam tez ten problem i nie umie odnaleźć danego pliku a co za tym idzie otworzyć projektu. Używam EPLAN 2.2 Education.. Proszę o pomoc jeśli ktoś zna odpowiedź.
  • #4 22 Oct 2012 17:38
    mario88
    Level 11  
    Helpful post? (+1)
    Wpisz w wyszukiwarce systemowej np. IEC_tpl001.ept i powinno coś znaleźć (w moim przypadku po instalacji był to folder C:\ProgramData\Eplan\ - ProgramData jest folderem ukrytym).
  • #5 16 Nov 2012 13:19
    tomkowski
    Level 10  
    Helpful post? (0)
    mario88 wrote:
    Wpisz w wyszukiwarce systemowej np. IEC_tpl001.ept i powinno coś znaleźć (w moim przypadku po instalacji był to folder C:\ProgramData\Eplan\ - ProgramData jest folderem ukrytym).

Tej ścieżki nie należy używać !!!
    Dane tam przechowywane nie powinny być wykorzystywane w trakcie pracy!

Po instalacji EDU - w razie problemów ze znalezienie plików szablonów, arkuszy itp... - należy wykonać synchronizację (Programy narzędziowe -> Dane zasadnicze -> Synchronizuj dane zasadnicze systemu). Wyłączamy filtr (na dole), zaznaczamy wszystko po prawej i przenosimy na lewo.

Więcej info na forum .

Życie stanie się prostsze :)
  • #6 09 Nov 2014 21:07
    plcsystem
    Level 15  
    Helpful post? (0)
    Witam!

Dokonałem synchronizacji w wersji EDU i mam wszystkie symbole, makra i mogę otworzyć jakieś gotowe projekty DEMO, ale przy tworzeniu nowego projektu nie mam nic wpisane w pole szablony/template. Pomoże ktoś?
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products