Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 18 Lis 2011 14:29
    cyna_waw
    Poziom 12  

Hej
    Niebawem kończy mi się umowa w taryfach biznesowych Orange. Chciałabym przedłużyć umowę.
    Możecie doradzić mi jaki telefon wybrać? Wiele modeli jest dostępnych w obniżonej cenie, ale przyznam szczerze, że nie znam się za bardzo pod względem technologicznym.

Zastanawiam się nad;
    1. Samsung Galaxy S II
    2. HTC Sensation
    3. Nokia N9
    4. Sony Ericsson Xperia ARC

Nie mam wyznaczonej konkretnej sumy, którą chciałabym przeznaczyć na telefon. Który z tych modeli ma najatrakcyjniejszą cenę w stosunku do specyfikacji technicznych? (plan optymalny 450)

• #2 18 Lis 2011 21:16
    KMal
    Poziom 33  

Witam
    Przede wszystkim doradzam Ci, bo się opłaca skorzystać z oferty promocyjnej Więcej Korzyści Optymalnych. Nie wszyscy operatorzy o tym informują, a i przedłużając umowę przez Internet (raczej) trafisz na swój plan taryfowy bez promocji – należy wchodzić jakby „od tyły” – tj. od promocji, a dalej przedłużenie umowy. Ogólnie po ostatnich zmianach wyglądu stron Orange, jest tam masę błędów i nielogicznych przekierowań.
    Z Twojego zapytania wynika, że nie „bawiłaś” się takimi „telefonami” więc przyjmijmy, że są podobne w wyposażeniu (możliwościach), bo tu można by się „zakopać” co jest leprze. Bezsprzecznie najlepszy wyświetlacz ma Samsung Galaxy S II, i dobrze sią sprzedaje.
    Dalej zrobimy symulację cen, ale wróćmy do tej oferty promocyjnej, Abonament będzie nieznacznie powiększony, bo obecnie płaciłaś 121,77zł, a teraz było by 134,07zł, ale dostajesz dodatkowo 50% więcej minut, za darmo wszystkie połączenia do Orange (nie liczone), oraz 2GB na Internet i bezpłatną usługę Orange Hotspot. Zobacz tu: http://www.orange.pl/portal/map/map/promotion...z?category=CORPO_PROMOTIONS&articleId=8283662

--Symulacja cen – wszystkie ceny z VAT (dla Twojej taryfy), ale kupując, przedłużając przez Internet, u operatora, a tym bardziej w „salonie” takich cen nie dostaniesz:
    Samsung Galaxy S II -368zł – 2 lata, przy 30 miesiącach 183zł, (w salonie o 184,50zł droższy) -„drugi obieg” 1700-1800zł.
    HTC Sensation – 368zł(30 miesięcy), 553zł (2 lata) drugi obieg (cena rynkowa) 2500-2600zł
    Nokia N9 – 675zł (30mie),860zł (2 lata) rynkowa 2000-2200zł
    Sony Ericsson Xperia ARC – 60zł (30 miesięcy), (245zł- 2 lata), rynkowa 1200-1500zł

• #3 21 Lis 2011 12:08
    cyna_waw
    Poziom 12  

Dziękuje za szczegółowe wyjaśnienie- faktycznie "Więcej korzyści Optymalnych" wygląda dość atrakcyjnie. Abonament w wysokości 134 zł nie jest dla mnie problemem- tym bardziej, że pod względem dodatkowych możliwości ta opcja daje nieco więcej. Orientujesz się czy jest jeszcze ewentualnie możliwość otrzymania jakiegoś rabatu na abonament?

• #4 22 Lis 2011 14:12
    bananek69
    Poziom 12  

Oferta jest dla nowych, czy także przedłużających umowy w Orange?

• #5 25 Lis 2011 09:27
    KMal
    Poziom 33  

Witam
    Oferta jest dla przedłużających, jak i nowych klientów.
    Jeżeli "wchodzimy" w tą ofertę bez telefonu, to dostaniemy 0,5 roku abonament obniżony o 50% (przy umowie na 2,5 roku). Ja przy umowie z telefonem utargowałem 15% obniżony abonament przez 2 miesiące. Zawsze należy negocjować i wstrzymywać się do ostatniej chwili, bo wiadomo, że ta sieć (jak i inne zresztą), nowego klienta traktują lepiej niż "starego".

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty