Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Renault Megane Scenic 1.6 oświetlenie cofania oraz tablicy

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Elektryka i elektronika -> Renault Megane Scenic 1.6 oświetlenie cofania oraz tablicy
Autor
Wiadomość
krystian900
Poziom 1
Poziom 1

Miasto: Warszawa

Post#1 Post autora tematu 21 Lis 2011 21:10   

Renault Megane Scenic 1.6 oświetlenie cofania oraz tablicy

Witam, mam problem ze światłami cofania oraz oświetleniem tablicy rejestracyjnej. Historia jest taka, że coś poprzegryzało mi przewody odpowiedzialne za elektrykę, więc to co było widoczne wymieniłem, bo miałem problem z obrotami, ale teraz pojawiły się kolejne no i przepatrzyłem wszystkie bezpieczniki i przewody wszystko wygląda na nienaruszone więc proszę o jakieś wskazówki z czym może być problem. Z góry dzięki :)
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 21 Lis 2011 21:10   

Powrót do góry

zibi581
Poziom 14
Poziom 14

Miasto: Bydgoszcz

Post#2 21 Lis 2011 21:56   

Re: Renault Megane Scenic 1.6 oświetlenie cofania oraz tablicy

To kolego odpowiedziales sobie sam ,cos poprzegryzalo, szukac dalej po instalacji, nikt Ci nie poda na tacy gdzie i co.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 21 Lis 2011 21:56   

Powrót do góry

Przemo9826
Admin grupy Samochody
Admin grupy Samochody

Post#3 21 Lis 2011 21:59   

Re: Renault Megane Scenic 1.6 oświetlenie cofania oraz tablicy

Taaaa, a w tablicy żarówki sprawdziłeś? Przelotkę między klapą a karoserią sprawdziłeś? A zwarłeś piny w kostce czujnika wstecznego na włączonym zapłonie? A żarówki od wstecznego sprawdziłeś? Coś słabo przebiegła ta diagnoza Panie "mechanik".
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Elektryka i elektronika -> Renault Megane Scenic 1.6 oświetlenie cofania oraz tablicy
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.048 seconds

elektroda.pl temat RSS 

opony