X

Rejestrator BCS 0404LE-A hasło

24 Nov 2011 22:51 QUquanchang
  • #1 24 Nov 2011 22:51
    quanchang
    Level 2  
    Helpful post? (0)
    Witam,
    Szanowni koledzy proszę o wsparcie w sprawie logowania na rejestratorze 0404LE-A.
    Zmieniłem hasło standardowe na własne ( bez polskich znaków) logowałem się na rejestratorze do chwili restartu urządzenia. Po restarcie BCS-a przy próbie logowania urządzenie nie akceptuje nowego hasła a także nie akceptuje starego standardowego hasła. Próbowałem wyczyścić pamięć przez wyjęcie baterii, niestety nawet po 20 minutach urządzenie nie akceptuje żadnego hasła. Proszę o pomoc w jaki sposób można przywrócić fabryczne hasło i jaki bez podobnych problemów nadać nowe hasełko. Z góry dziękuję.
  • #2 25 Nov 2011 00:19
    ryhu2
    Level 8  
    Helpful post? (+1)
    Masz jeszcze drugie konto admin'a (888888), które ma takie same uprawnienia, jak admin, możesz na nim edytować to konto, w którym zmieniłeś hasło lub utworzyć nowe. Jeżeli nawet na to konto się nie możesz zalogować, to słyszałem, że jest możliwość resetu do "fabryki", poprzez zwarcie odpowiednich nóżek, w którymś ze scalaków, ale ile w tym prawdy i które to nóżki to nie wiem.
  • #3 25 Nov 2011 15:28
    quanchang
    Level 2  
    Topic author Helpful post? (0)
    ryhu2 wrote:
    Masz jeszcze drugie konto admin'a (888888), które ma takie same uprawnienia, jak admin, możesz na nim edytować to konto, w którym zmieniłeś hasło lub utworzyć nowe. Jeżeli nawet na to konto się nie możesz zalogować, to słyszałem, że jest możliwość resetu do "fabryki", poprzez zwarcie odpowiednich nóżek, w którymś ze scalaków, ale ile w tym prawdy i które to nóżki to nie wiem.

Niestety drugie konto 888888 zostało usunięte. Nie ma innego konta z uprawnieniami administratora. Może kolego podpowiesz gdzie szukać informacje o tym twardym resecie? Z góry dziękuję.
  • #4 25 Nov 2011 17:02
    rokycky
    Level 23  
    Helpful post? (0)
    Wgraj nowy firmware przez TFTP, instrukcje znajdziesz na stronie producenta
  • #5 26 Nov 2011 16:04
    nazgool
    Level 11  
    Helpful post? (+1)
    Kolego pewnie nowe hasło ma więcej niż 6 znaków tak?
    Jeżeli przykładowo wpisałeś hasło 123456789 to urządzenie zatwierdziło Ci jedynie pierwszych 6 czyli twoje hasło to prawdopodobnie 123456. Spróbuj.
  • #6 26 Nov 2011 22:06
    maly_smok
    Level 21  
    Helpful post? (0)
    FAQ producenta : "disconnect the button-cell battery in the mainboard one second,then the time on DVR will be 2000-1-1, the password is 000000,user:admin.now you can login the local dvr,change the password you want,then change the time."
  • #7 18 Mar 2014 11:53
    duszabar
    Level 10  
    Helpful post? (0)
    U mnie właśnie to było to, hasło ma 6 znaków niezależnie od tego ile się wpisało przy zmianie
  • #8 19 Mar 2014 07:26
    xury
    Level 37  
    Helpful post? (0)
    Hasło w Dahua to kpina. Resetuje się przez telenet.
    Wystaw na świat port telnetu do niego i podaj mi IP to Ci je zresetuję.
  • #9 13 Jan 2015 22:02
    Artek1024
    Level 11  
    Helpful post? (0)
    Ludzie, nie słuchajcie podpowiedzi typu 'wyjmij baterię" to WIELKI BŁĄD! przetestowałem na sobie gdyż chciałem być sprytny a wyszła straszna kicha, zresetowałem tylko datę i żadne hasła jednodniowe przestały wchodzić.
    Pomógł mi fenomenalny treborsz z forum, gość jest MEGA KOTEM w tych sprawach i jezeli chcesz profesjonalnej pomocy, szczerze polecam.
    Jeszcze raz dziękuję Kolego treborsz za pomoc.
  • #10 22 Jan 2015 19:51
    gruszfil
    Level 11  
    Helpful post? (0)
    To jak zresetowałeś hasła, możesz się podzielić ?
  • #11 22 Jan 2015 19:54
    sosarek
    Specjalista - CCTV i Alarmy Stacjonarne
    Helpful post? (+1)
    gruszfil wrote:
    To jak zresetowałeś hasła, możesz się podzielić ?

Skontaktuj się z Dystrybutorem u którego zakupiłeś urządzenie.
  • #12 22 Jan 2015 20:07
    Artek1024
    Level 11  
    Helpful post? (0)
    Kolego jeżeli masz problem z rejestratorem napisz do Kolegi 'treborsz', opisz sprawę i myślę, ze Ci pomoże. Ja się na tym nie znam, więc nie będę Ci opisywał sytuacji, bo mogę się przysłużyć do problemów tak jak mi radzili pseudo fachowcy, każda sprawa jest indywidualna najlepiej skontaktuj się z profesjonalistą.
    Powodzenia.
  • #13 22 Jan 2015 23:09
    gruszfil
    Level 11  
    Helpful post? (0)
    Sam sprowadzam DVR-y z CHIN a z Chinczykami to masakra odsyłać się nie opłaca bardzo duże koszty. Dla tego pytam mam sporo sprzetu po takich manewrach (raczej płyt gł.)
  • #14 22 Jan 2015 23:28
    Artek1024
    Level 11  
    Helpful post? (0)
    Ja jestem jedynie użytkownikiem, kompletnie się na tym nie znam, na sobie przetestowałem (niestety) resety typu wyjmij baterię i inne bzdury. TO NIEDZIAŁA!
    Tylko procedury serwisowe odnoszą skutek.
  Search 4 million + Products
Browse Products