Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Rejestracja karty SIM w plusie.

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> GSM -> GSM Użytkowy -> Rejestracja karty SIM w plusie.
Autor
Wiadomość
TheOmniom
Poziom 1
Poziom 1

Miasto: Gdańsk

Post#1 Post autora tematu 26 Lis 2011 18:45   

Rejestracja karty SIM w plusie.

Witam, mam mały problem. Od niedawna jestem w plusie, wcześniej byłam w orange. Mam telefon Nokie 2700 classic i wszystko dobrze i sprawnie chodzi, mam ten internet za 7zł miesięcznie i właśnie chciałam zainstalować gg w telefonie, ale muszę mieć z certyfikatem. Dzisiaj poszłam do punku plusa w galerii i powiedzieli mi że muszę zarejestrować numer w plisie.. Pani podała mi numer 2555 , ale nic tam nie ma... To gdzie mogę łatwo i szybko zarejestrować kartę sim ? Proszę o pomoc. :cry:
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 26 Lis 2011 18:45   

Powrót do góry

goldi74
Poziom 25
Poziom 25

Miasto: Oława

Post#2 26 Lis 2011 20:07   

Re: Rejestracja karty SIM w plusie.

Zadzwoń do biura obsługi klienta na numer 2601.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 26 Lis 2011 20:07   

Powrót do góry

staś pytalski
Poziom 21
Poziom 21

Miasto: Olsztynek

Post#3 26 Lis 2011 23:25   

TheOmniom napisał:
Witam, mam mały problem. Od niedawna jestem w plusie, wcześniej byłam w orange. Mam telefon Nokie 2700 classic i wszystko dobrze i sprawnie chodzi, mam ten internet za 7zł miesięcznie i właśnie chciałam zainstalować gg w telefonie, ale muszę mieć z certyfikatem. Dzisiaj poszłam do punku plusa w galerii i powiedzieli mi że muszę zarejestrować numer w plisie.. Pani podała mi numer 2555 , ale nic tam nie ma... To gdzie mogę łatwo i szybko zarejestrować kartę sim ? Proszę o pomoc. :cry:

Jak nic nie ma pod numerem 2555 ? Dzwoniłaś ?
Jak nie działa to zadzwoń pod ten numer:
601 102 555
To numer do biura obsługi klienta telefonów na kartę. Dziwne, że przy przenoszeniu numeru, nie zapisali/zarejestrowali Twoich danych. Poza tym dziwne, że chcą zgłosić błąd, żądają rejestracji.
Link
Sprawdź w linku powyżej, czy telefon, w których chcesz zainstalować aplikację jest na liście.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 26 Lis 2011 23:25   

Powrót do góry

Jaro070
Poziom 19
Poziom 19

Miasto: Sanok

Post#4 27 Lis 2011 22:49   

Za GG Plus płaci się dodatkowo jeszcze zbonament. Jak chcesz darmowe GG w telefonie to polecam aplikację Palringo.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> GSM -> GSM Użytkowy -> Rejestracja karty SIM w plusie.
Strona 1 z 1