Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Rejestracja karty SIM w plusie.

TheOmniom 26 Lis 2011 18:45
  • #1 26 Lis 2011 18:45
    TheOmniom
    Poziom 1  

Witam, mam mały problem. Od niedawna jestem w plusie, wcześniej byłam w orange. Mam telefon Nokie 2700 classic i wszystko dobrze i sprawnie chodzi, mam ten internet za 7zł miesięcznie i właśnie chciałam zainstalować gg w telefonie, ale muszę mieć z certyfikatem. Dzisiaj poszłam do punku plusa w galerii i powiedzieli mi że muszę zarejestrować numer w plisie.. Pani podała mi numer 2555 , ale nic tam nie ma... To gdzie mogę łatwo i szybko zarejestrować kartę sim ? Proszę o pomoc. :cry:

• #2 26 Lis 2011 20:07
    goldi74
    Poziom 43  

Zadzwoń do biura obsługi klienta na numer 2601.

• #3 26 Lis 2011 23:25
    staś pytalski
    Poziom 30  

TheOmniom napisał:
    Witam, mam mały problem. Od niedawna jestem w plusie, wcześniej byłam w orange. Mam telefon Nokie 2700 classic i wszystko dobrze i sprawnie chodzi, mam ten internet za 7zł miesięcznie i właśnie chciałam zainstalować gg w telefonie, ale muszę mieć z certyfikatem. Dzisiaj poszłam do punku plusa w galerii i powiedzieli mi że muszę zarejestrować numer w plisie.. Pani podała mi numer 2555 , ale nic tam nie ma... To gdzie mogę łatwo i szybko zarejestrować kartę sim ? Proszę o pomoc. :cry:

Jak nic nie ma pod numerem 2555 ? Dzwoniłaś ?
    Jak nie działa to zadzwoń pod ten numer:
    601 102 555
    To numer do biura obsługi klienta telefonów na kartę. Dziwne, że przy przenoszeniu numeru, nie zapisali/zarejestrowali Twoich danych. Poza tym dziwne, że chcą zgłosić błąd, żądają rejestracji.

Link

Sprawdź w linku powyżej, czy telefon, w których chcesz zainstalować aplikację jest na liście.

• #4 27 Lis 2011 22:49
    Jaro070
    Poziom 23  

Za GG Plus płaci się dodatkowo jeszcze zbonament. Jak chcesz darmowe GG w telefonie to polecam aplikację Palringo.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty