Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search  | Register  | Log in

This site uses cookies. Learn more about cookies and changing the settings in your browser.

Ford Focus mk1+zmieniarka mp3+tuba

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Bin -> Bin Archives -> Ford Focus mk1+zmieniarka mp3+tuba
Author
Poziom 2
Poziom 2

Post#1 Post from the author of the topic 30 Nov 2011 12:39   

Ford Focus mk1+zmieniarka mp3+tuba

Witam.
O to moje pytanko jak to będzie grało i czy będzie grało?

Radio To view the material on this forum you must be logged in.
Zmieniarka np.taka musze jeszcze spojrzeć na wtyczkę w radiu To view the material on this forum you must be logged in.
lub To view the material on this forum you must be logged in.
Obydwie zmieniarki mają wyjście na mini jacka czyli podłączenie do tuby na czincze i powinno grać jakoś w miarę co wy na to?Pozdrawiam

A jeszcze drugie pytanie bo z tego co znalazłem w necie tomoje radyjko chyba ma dosyć nietypowe wejście i nie wiem czy da rade znaleźć zmieniarkę?Tak to wygląda To view the material on this forum you must be logged in.

3.1.18. (10.11) Zabronione jest publikowanie informacji do źródeł, które po pewnym czasie wygasają (publikowanie odnośników do stron o charakterze krótkotrwałym).

----
Wydzielono z tematu: To view the material on this forum you must be logged in.
przez qstosz dnia 30.11.2011 12:51

Helpful message? + -

Back to top

Ad

Ad

Post# 30 Nov 2011 12:39   

Back to top

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Bin -> Bin Archives -> Ford Focus mk1+zmieniarka mp3+tuba
Page 1 of 1

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Contact

Page generation time: 0.044 seconds

elektroda.pl topic RSS feed