Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ford Focus mk1+zmieniarka mp3+tuba

Strona Główna -> Forum elektroda.pl-> Kosz -> Kosz Archiwum ->Ford Focus mk1+zmieniarka mp3+tuba Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu 
AutorSchowaj lewą kolumnę Wiadomość
R3DN1
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: C-ów

R3DN1
Poziom 2
Post#1 Post autora tematu 30 Lis 2011 12:39   

Ford Focus mk1+zmieniarka mp3+tuba

Witam.
O to moje pytanko jak to będzie grało i czy będzie grało?

Radio Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
Zmieniarka np.taka musze jeszcze spojrzeć na wtyczkę w radiu Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
lub Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
Obydwie zmieniarki mają wyjście na mini jacka czyli podłączenie do tuby na czincze i powinno grać jakoś w miarę co wy na to?Pozdrawiam

A jeszcze drugie pytanie bo z tego co znalazłem w necie tomoje radyjko chyba ma dosyć nietypowe wejście i nie wiem czy da rade znaleźć zmieniarkę?Tak to wygląda Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany

3.1.18. (10.11) Zabronione jest publikowanie informacji do źródeł, które po pewnym czasie wygasają (publikowanie odnośników do stron o charakterze krótkotrwałym).

----
Wydzielono z tematu: Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
przez qstosz dnia 30.11.2011 12:51

Czy wiadomość jest pomocna? + 0 -
Powrót do góry
Ad

Ad

Ad
Post# 30 Lis 2011 12:39   

Powrót do góry
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu     Strona Główna -> Forum elektroda.pl-> Kosz -> Kosz Archiwum -> Ford Focus mk1+zmieniarka mp3+tuba
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Kontakt

Page generation time: 0.045 seconds

elektroda.pl temat RSS