Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
 • #1 01 Dec 2011 14:33
  doms
  Level 12  
  Helpful post? (0)
  Instrukcja obsługi tunera USB - TUNER DVB-T OVERMAX OV-TN -01.
  Instrukcja obsługi w języku polskim.
 • #2 04 Dec 2011 20:51
  szmelu
  Level 10  
  Helpful post? (0)
  Witam jestem nowy i "zielony" kupiłem tuner dvb-t nie działa mi na znienawidzonej przezemnie viście nie moge zmienić systemu na firmowym komputerze, zainstalowałem wszystko zgodnie z instrukcją, sprawdziłem w menadeże urządzeń wszystko jest ok. Po uruchomieniu aplikacji Blazehdtv 6.0 windows pisze po ekranie powitalnym program MainApp aplication przestał działać. i nic nie pomaga dodatkowa instalacja po cofnięcie systemu i sciągnięcie następnych wersji tego oprogramowania, ustawienie zgodności z poprzednimi wersjami systemu operacyjnego. Ten komunikat uniemożliwia szczęśliwe oglądanie telewizji przez moją rodzinę. Proszę bardziej wyedukowanych Państwa o pilną pomoc. Dzięki Robert
 • #3 04 Dec 2011 22:11
  doms
  Level 12  
  Topic author Helpful post? (0)
  Kolego, dlaczego do mnie piszesz. Nie ja jestem producentem tego Tunera i nie ja pisałem do niego oprogramowanie. Nie jestem również użytkownikiem tego tunera. Po prostu zamieściłem tylko posiadaną instrukcję obsługi. Myślę, że pomocy należy szukać na stronie producenta tego tunera (OVERMAX).
  Pozdrawiam i życzę rozwiązania problemu. Ja nie potrafię Ci pomóc. Sorry !!!
 • #4 18 Dec 2011 11:23
  386dx
  Level 14  
  Helpful post? (0)
  szmelu wrote:
  Witam jestem nowy i "zielony" kupiłem tuner dvb-t nie działa mi na znienawidzonej przezemnie viście nie moge zmienić systemu na firmowym komputerze, zainstalowałem wszystko zgodnie z instrukcją, sprawdziłem w menadeże urządzeń wszystko jest ok. Po uruchomieniu aplikacji Blazehdtv 6.0 windows pisze po ekranie powitalnym program MainApp aplication przestał działać. i nic nie pomaga dodatkowa instalacja po cofnięcie systemu i sciągnięcie następnych wersji tego oprogramowania, ustawienie zgodności z poprzednimi wersjami systemu operacyjnego.  Jeśli używasz go tylko do oglądania TV to zainstaluj Splash Lite i powinno działać. Mam ten tuner i działa na 100% na Windows XP jak i W7 na dołączonej aplikacji BlazeHD DTV a Vistę wg instrukcji też obsługuję więc pewnie jakaś aplikacja gryzie Tobie się właśnie z nią.
  Search 4 million + Products
Browse Products