Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

TUNER USB DVB-T OVERMAX OV-TN -01 instrukcja obsługi PL

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Instrukcje obsługi -> Instrukcje TV -> TUNER USB DVB-T OVERMAX OV-TN -01 instrukcja obsługi PL
Autor
Wiadomość
doms
Poziom 12
Poziom 12

Miasto: Warszawa

Post#1 Post autora tematu 01 Gru 2011 15:33   

TUNER USB DVB-T OVERMAX OV-TN -01 instrukcja obsługi PL

Instrukcja obsługi tunera USB - TUNER DVB-T OVERMAX OV-TN -01.
Instrukcja obsługi w języku polskim.

Załączniki:
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 01 Gru 2011 15:33   

Powrót do góry

szmelu
Poziom 6
Poziom 6

Post#2 04 Gru 2011 21:51   

Re: TUNER USB DVB-T OVERMAX OV-TN -01 instrukcja obsługi PL

Witam jestem nowy i "zielony" kupiłem tuner dvb-t nie działa mi na znienawidzonej przezemnie viście nie moge zmienić systemu na firmowym komputerze, zainstalowałem wszystko zgodnie z instrukcją, sprawdziłem w menadeże urządzeń wszystko jest ok. Po uruchomieniu aplikacji Blazehdtv 6.0 windows pisze po ekranie powitalnym program MainApp aplication przestał działać. i nic nie pomaga dodatkowa instalacja po cofnięcie systemu i sciągnięcie następnych wersji tego oprogramowania, ustawienie zgodności z poprzednimi wersjami systemu operacyjnego. Ten komunikat uniemożliwia szczęśliwe oglądanie telewizji przez moją rodzinę. Proszę bardziej wyedukowanych Państwa o pilną pomoc. Dzięki Robert
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 04 Gru 2011 21:51   

Powrót do góry

doms
Poziom 12
Poziom 12

Miasto: Warszawa

Post#3 Post autora tematu 04 Gru 2011 23:11   

Kolego, dlaczego do mnie piszesz. Nie ja jestem producentem tego Tunera i nie ja pisałem do niego oprogramowanie. Nie jestem również użytkownikiem tego tunera. Po prostu zamieściłem tylko posiadaną instrukcję obsługi. Myślę, że pomocy należy szukać na stronie producenta tego tunera (OVERMAX).
Pozdrawiam i życzę rozwiązania problemu. Ja nie potrafię Ci pomóc. Sorry !!!
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 04 Gru 2011 23:11   

Powrót do góry

386dx
Poziom 13
Poziom 13

Miasto: CB-CBY/CIN/PP/EL/SK/LPU i inne :)

Post#4 18 Gru 2011 12:23   

szmelu napisał:
Witam jestem nowy i "zielony" kupiłem tuner dvb-t nie działa mi na znienawidzonej przezemnie viście nie moge zmienić systemu na firmowym komputerze, zainstalowałem wszystko zgodnie z instrukcją, sprawdziłem w menadeże urządzeń wszystko jest ok. Po uruchomieniu aplikacji Blazehdtv 6.0 windows pisze po ekranie powitalnym program MainApp aplication przestał działać. i nic nie pomaga dodatkowa instalacja po cofnięcie systemu i sciągnięcie następnych wersji tego oprogramowania, ustawienie zgodności z poprzednimi wersjami systemu operacyjnego.

Jeśli używasz go tylko do oglądania TV to zainstaluj Splash Lite i powinno działać. Mam ten tuner i działa na 100% na Windows XP jak i W7 na dołączonej aplikacji BlazeHD DTV a Vistę wg instrukcji też obsługuję więc pewnie jakaś aplikacja gryzie Tobie się właśnie z nią.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Instrukcje obsługi -> Instrukcje TV -> TUNER USB DVB-T OVERMAX OV-TN -01 instrukcja obsługi PL
Strona 1 z 1