Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 01 Gru 2011 21:12
    martino2206
    Poziom 2  

Moderowany przez robokop:

3.1.13. (10.9, 15) Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.

witam forumowiczow:) jestem tu swiezy wiec krotko napisze na czym polega moj problem...od kwietnia 2011 roku mam corse b litrowy silnik...spala mi ona 12 litrow na 100km w miescie...wymienilem sonde lambda, przeczyscilem Egr, kupilem nowa przeplywke, czyszczona byla przepustnica..wyrzucony katalizator i kompletnie zadnej roznicy...aha wymieniony takze termostat...lancuszka rozrzadu nie slychac...jedynie co to tylko lozysko na alternatorze ale to chyba nie powod do tak wysokiego spalania...ja juz na prawde nie mam sily...pomozcie koledzy:)

• #2 01 Gru 2011 21:39
    mihal2002
    Poziom 43  

A jak to sprawdziłeś że tyle pali w mieście? Czy do pracy jeździsz? Ile kilometrów?

• #3 01 Gru 2011 21:49
    martino2206
    Poziom 2  

samochod jest zatankowany do 1-szego wybuchu pistoletu paliwowego...robie nim potem 100km w miescie i znow tankuje do zatrzymania pistoletu...(zatrzymuje sie licznik dystrybutora przewaznie na wartosci 11.83 litra) jazda glownie miejska byl podpinany do kompa i wykryto przeplywke ale nic to nie pomoglo...wskaznik paliwa jak szalony leci w dol..

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty