X

windows 7 urządzenie FT245R USB FIFO ?

05 Dec 2011 17:44 TEtele1funkenczak
  • #1 05 Dec 2011 17:44
    tele1funkenczak
    Level 2  
    Helpful post? (0)
    Witam. Więc mam taki problem. Zakupiłem ostatnio sprzęt muzyczny (sampler SOUNBITE PRO) który po zainstalowaniu sterowników, podłącza się przez usb do komputera. Jednakże po zainstalowaniu sterowników i podpięciu kabla usb do laptopa nie ukazuje się żadne potwierdzenie bądź powiadomienie o zainstalowanym sprzęcie... Mam windows 7 64bit. W panelu sterowania sprawdziłem urządzenia i drukarki. Jako nieokreślone jest urządzenie FT245R USB FIFO? Wiem że to jest to urządzenie gdyz reaguje na odpiecie kabla usb. Jednak nic więcej nie mogę z tym zrobic. Proszę o pomoc...
  • #2 05 Dec 2011 18:12
    dandi900107
    Level 12  
    Helpful post? (0)
    Zainstalowałeś dobre sterowniki ? Pokaż screen z Menadżera Urządzeń.
  • #3 06 Dec 2011 13:03
    tele1funkenczak
    Level 2  
    Topic author Helpful post? (0)
    Zainstalowałem sterowniki producenta. Dodam że sprzęt kupiłem używany i nie było w nim kabla USB. Podłączyłem takim samym kablem od, tylko że od aparatu fotograficznego. Czy są jakieś inne rodzaje takich kabli (kabel usb + usb mini).
    windows 7 urządzenie FT245R USB FIFO ? windows 7 urządzenie FT245R USB FIFO ?

Dodano po 3 [godziny] 48 [minuty]:

No i poszperałem i znalazłem. Dopiero zainstalowanie najstarszych sterowników dało rade. Dzięki za pomoc dandi :)
  Search 4 million + Products
Browse Products