Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

drugi spalony silnik w odkurzaczu

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> drugi spalony silnik w odkurzaczu
Autor
Wiadomość
troleybus6
Poziom 1
Poziom 1

Miasto: Busko Zdroj

Post#1 Post autora tematu 08 Gru 2011 22:58   

drugi spalony silnik w odkurzaczu

Witam. Ratunku bo zbankrutuje! Panowie mam odkurzacz marki Fein model QA32E. Poprzednik odkurzacza Dustex 25. Używam odkurzacza od ponad 2lat. Ostatnio na budowie z odkurzacza poszedł smród czegoś spalonego, i odkrzacz nagle zamarł. Działał ale bardzo marnie. Oddałem do naprawy. Spalony silnik. Silnik AMETEK 061300382 Zamówiłem nowy identyczny silnik. Zamontowany i odkurzacz chodzi jak igła. Zdążyłem zapełnić jeden worek, założyłem nowy i na moich oczach z odkurzacza poszedł dym i ta sama historia. Okazało się ze rozpada się wirnik w silniku, jakieś drobinki plastiku wypadły z silnika. Gzie szukać przyczyny??? czy to pech i trefny silnik, czy może coś innego. Jeśli zamówię następny silnik i będzie to samo, to cena tych wszystkich silników osiągnie cenę nowego odkurzacza. Pomocy

Link
Moderowano przez mrhari:
3.1.15. (11) Zabronione jest publikowanie wpisów przedstawiających problem, bez podania wystarczającej liczby informacji umożliwiającej zajęcie merytorycznego stanowiska przez innych Użytkowników forum. Tytuł wpisu powinien zawierać markę, model oraz skrótowy opis usterki.
3.1.17. (10.9, 16) Zabronione jest publikowanie wpisów obniżających ogólny poziom dyskusji, wynikających z lenistwa lub zawierających roszczeniowy charakter wypowiedzi. 3.1.18. (10.11) Zabronione jest publikowanie informacji do źródeł, które po pewnym czasie wygasają (publikowanie odnośników do stron o charakterze krótkotrwałym).

Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 08 Gru 2011 22:58   

Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> drugi spalony silnik w odkurzaczu
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Kontakt

Page generation time: 0.042 seconds

elektroda.pl temat RSS