Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

drugi spalony silnik w odkurzaczu

troleybus6 08 Dec 2011 22:58
 • #1 08 Dec 2011 22:58
  troleybus6
  Level 1  

  Witam. Ratunku bo zbankrutuje! Panowie mam odkurzacz marki Fein model QA32E. Poprzednik odkurzacza Dustex 25. Używam odkurzacza od ponad 2lat. Ostatnio na budowie z odkurzacza poszedł smród czegoś spalonego, i odkrzacz nagle zamarł. Działał ale bardzo marnie. Oddałem do naprawy. Spalony silnik. Silnik AMETEK 061300382 Zamówiłem nowy identyczny silnik. Zamontowany i odkurzacz chodzi jak igła. Zdążyłem zapełnić jeden worek, założyłem nowy i na moich oczach z odkurzacza poszedł dym i ta sama historia. Okazało się ze rozpada się wirnik w silniku, jakieś drobinki plastiku wypadły z silnika. Gzie szukać przyczyny??? czy to pech i trefny silnik, czy może coś innego. Jeśli zamówię następny silnik i będzie to samo, to cena tych wszystkich silników osiągnie cenę nowego odkurzacza. Pomocy

  To view the material on this forum you must be logged in.

  Moderated By mrhari:

  3.1.15. (11) Zabronione jest publikowanie wpisów przedstawiających problem, bez podania wystarczającej liczby informacji umożliwiającej zajęcie merytorycznego stanowiska przez innych Użytkowników forum. Tytuł wpisu powinien zawierać markę, model oraz skrótowy opis usterki.
  3.1.17. (10.9, 16) Zabronione jest publikowanie wpisów obniżających ogólny poziom dyskusji, wynikających z lenistwa lub zawierających roszczeniowy charakter wypowiedzi. 3.1.18. (10.11) Zabronione jest publikowanie informacji do źródeł, które po pewnym czasie wygasają (publikowanie odnośników do stron o charakterze krótkotrwałym).

  Search 4 million + Products
Browse Products