X

jak podlaczyc dwa swiatla

14 Dec 2011 12:56 RGrgosiaczek
  • #1 14 Dec 2011 12:56
    rgosiaczek
    Level 2  
    Helpful post? (0)
    Witam

mam ma造 problem bo komplatnie sie na tym nie znam a elektryk szybko nie przyjdzie... a zosta這 kupione mieszkanie, zaczyna sie maly remont... a w przedpodoju jest jeden pojedynczy wlacznik swiatla (w srodku stara instalacja - dwa kable) tak jak na zdjeciu...

To view the material on this forum you must be logged in.

a na kolejnym zdjeciu juz mamy podlaczenie lampy na scianie...

To view the material on this forum you must be logged in.

Wiec oto moje pytanie bo kompletnie sie na tym nie znam a remont trwa... mozna by podlaczyc podwojny wlacznik swiatla i jakos tak zrobic by lampa sufitowa i lampa na scianie dzialaly na tym jednym wlaczniku...?? bo narazie dziala tylko ta na scianie...
  • #2 14 Dec 2011 13:05
    leonek4
    Warunkowo odblokowany
    Helpful post? (0)
    Je瞠li we w陰czniku mia豚y 3 przewody. Wtedy jeden by豚y od lampy sufitowej drugi od tej na 軼ianie. Jak pod陰czysz 2 lampy na tym w陰czniku b璠 pali si jednocze郾ie.
  • #3 14 Dec 2011 13:09
    809320
    Removed  
    Helpful post? (0)
    Witam
    Nie wiem, czy dobrze zrozumia貫m. Lampa na suficie i 軼ianie maj by zapalane jednocze郾ie?
  • #4 14 Dec 2011 13:17
    rgosiaczek
    Level 2  
    Topic author Helpful post? (0)
    najlepiej by nie palily sie jednoczesnie dlatego podojny wlacznik jest kupiony... tylko niespodziank bylo to ze tam sa tylko dwa kable... wiec nie mam pojecia co z tym zrobic.. a wymieniac cala instalacje to teraz tak nie za bardzo....
  • #5 14 Dec 2011 13:40
    serwisor
    Level 29  
    Helpful post? (0)
    Z tego co wida, to kabelek na suficie jest przed逝穎ny i wyj皻y na 軼ianie, wi璚 przy tylko 2 przewodach jedyna mo磧iwo嗆 to w陰czanie obydwu lamp jednocze郾ie, a skoro masz remoncik, to tym bardziej rozwal i zr鏏 z tym porz康ek, bo tak by nie powinno.
  • #6 14 Dec 2011 13:40
    Hucul
    Level 39  
    Helpful post? (0)
    rgosiaczek wrote:
    ... tylko niespodziank bylo to ze tam sa tylko dwa kable... wiec nie mam pojecia co z tym zrobic.. a wymieniac cala instalacje to teraz tak nie za bardzo....

Inaczej si nie da :| Powinien zrobi to elektryk, zabawa w elektryka mo瞠 sko鎍zy si tragicznie :!:
  • #7 14 Dec 2011 13:41
    retrofood
    Moderator- Elektryka Instalacje i Sieci
    Helpful post? (0)
    Najpierw nale篡 zapozna si z regulaminem i nauczy si pisa poprawnie po polsku.
    3.1.13. (10.9, 15) Zabronione jest publikowanie wpis闚 naruszaj帷ych zasady pisowni j瞛yka polskiego, niedba造ch i niezrozumia造ch.
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products