X

Mastercook łącznik piekarnika

15 Dec 2011 20:49 GRgregorp
  • #1 15 Dec 2011 20:49
    gregorp
    Level 11  
    Helpful post? (0)
    Witam.
    Mam pytanko odnośnie łącznika piekarnika Mastercook.
    Czy ktoś z kolegów może mnie poinformować jaka jest różnica pomiędzy modelami 11HE/005 a 11HE/112?
    Na zdjęciu każdy z nich wygląda identycznie i problem polega na tym, iż nie wiem, który kupić. Uszkodzony jest aktualnie zamontowany w piekarniku u mojej ciotki i nie mam możliwości go zdemontować i odczytać symbol, a umówiłem się z nią, że przyjadę go wymienić, gdy już będę miał nowy zakupiony. Pozdrawiam
    Mastercook łącznik piekarnika Mastercook łącznik piekarnika Mastercook łącznik piekarnika Mastercook łącznik piekarnika
  • #2 15 Dec 2011 21:09
    pawel12
    Level 19  
    Helpful post? (0)
    Jest między nimi różnica-trochę inna konfiguracja połączeń.Jeżeli może Ci ktoś podać telefonicznie kod i typ kuchni, to zadzwoń do serwisu i powiedzą ,czy 005 ,czy 112.
  • #3 15 Dec 2011 21:15
    gregorp
    Level 11  
    Topic author Helpful post? (0)
    Typ piekarnika to prawdopodobnie 2900, a model M5X
  • #4 15 Dec 2011 21:21
    pawel12
    Level 19  
    Helpful post? (0)
    Musisz dokładnie znać kod-bez tego nie będą chcieli rozmawiać.
  • #5 15 Dec 2011 21:25
    gregorp
    Level 11  
    pawel12 wrote:
    Jest między nimi różnica-trochę inna konfiguracja połączeń.Jeżeli może Ci ktoś podać telefonicznie kod i typ kuchni, to zadzwoń do serwisu i powiedzą ,czy 005 ,czy 112.

Czy te różnice w konfiguracji połączeń są bardzo duże? Może dało by się zastosować w M5X oba modele?
  • #6 15 Dec 2011 21:37
    pawel12
    Level 19  
    Helpful post? (0)
    Z tego ,co pamiętam skoków mają oba tyle samo ,a przestawione są chyba tylko funkcje(inne pozycje). Na upartego uruchomisz go na obydwu- a przynajmniej ze dwie funkcje ,które ciocia najczęściej używa, bo najczęściej ludzie uruchamiają "góra+dół" albo "termoobieg. Jeżeli kupisz ten niewłaściwy ,to w przyszłości dokupisz pokrętło pasujące z funkcjami pasującymi właśnie do niego.
    Piekarnik pójdzie na jednym i na drugim .
  • #7 15 Dec 2011 21:41
    TomekCarlos
    Level 25  
    Helpful post? (0)
    Przecież gołym okiem widać że te przełączniki różnią się kształtem krzywek sterujących stykami, więc każdy z nich obsługuje funkcje w innym położeniu pokrętła.
  • #8 15 Dec 2011 21:55
    gregorp
    Level 11  
    TomekCarlos wrote:
    Przecież gołym okiem widać że te przełączniki różnią się kształtem krzywek sterujących stykami, więc każdy z nich obsługuje funkcje w innym położeniu pokrętła.

Niby widać to gołym okiem ale nie ma pewnosci że oba są w położeniu "0",
    pawel12 wymiana pokrętla nic nie da ponieważ ikonki funkcji są nadrukowane na panelu piekarnika a nie na pokrętle. Dziękuję wszystkim za pomoc, myślę że pojadę wymontować stary przełącznik i sprawdzę który to model.
Similar topics to mastercook łącznik piekarnika
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products