Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Pralka Whirlpool AWO/D4120/p błąd f.08

adriansjk 17 Gru 2011 16:23
  • #1 17 Gru 2011 16:23
    adriansjk
    Poziom 6  

Witam. Mam pralke Whirlpoola tak jak w temacie która zaczyna chodzić przez kilka sekund po czym wyłącza sie prawlka i wyskakuje błąd serwisowy f.08 pomyślałem ze to moze być grzałka chciałem ją wyciągnąć ale chyba to nie jest takie proste . Czekam na pomoc pilne .

• Pomocny post
    #2 17 Gru 2011 23:39
    Trull
    Poziom 27  

F08 - problem z grzaniem, grzałka jest uszkodzona albo problem leży w module lub hydrostacie albo w okablowaniu - obwód ma przerwę.

• #3 18 Gru 2011 13:22
    adriansjk
    Poziom 6  

Wszystkie kable sprawdzałem i jest wszystko okej . Myślalem właśnie ze to wina grzałki jutro zakupie omomierz i zobaczymy czy działa .

• #4 20 Gru 2011 14:55
    adriansjk
    Poziom 6  

A więc tak zmierzyłem miernikiem czy działa i niestety nie było zadnego wyniku postanowiłem wyjąć i tak ona wygląda jak na zdjęciu załączonym . Jeszcze pytanie czy da sie ją podłąćzyć na krótko ?

Dodano po 5 [minuty]:

Edit: Ewentualnie gdzie można kupić taką grzałkę ? Nie wchodzi w gre allegro .

• Pomocny post
    #5 20 Gru 2011 15:08
    Trull
    Poziom 27  

Oczywiście że można podłączyć na kable ale pamiętaj by nie pracowała zbyt długo bez wody bo możesz spalić (zakładając że jest sprawna).

• #6 20 Gru 2011 15:10
    adriansjk
    Poziom 6  

Dziekuje wszystkim grzałka spalona . Grzałke dostałem od znajomego elektryka wszystko chodzi pięknie :) POzdrawiam

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty