Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 15 Gru 2004 12:02
    lukasz20
    Poziom 9  

witam
    jaki sterownik bedzie najlepszy dla karty nVidia ge-force 2 Ti ??
    (?) - ozdobnik? [h]

• #3 15 Gru 2004 23:16
    PermBan
    Poziom 16  

Bylem :sm1: szcęśliwym posiadaczem tej karty (MSI) i najlepiej chodziły mi sterowniki ORYGINALNE z płytki. O cale niebo mniej kłopotów z np. TV OUT

• #4 19 Gru 2004 20:10
    Kirartv
    Poziom 15  

Mam taką samą kartę. U mnie działa z każdym sterownikiem. W taj chwili używam 53.04.

• #5 19 Gru 2004 20:23
    Philip26
    Poziom 12  

Sprawa wymaga metody prob i bledow ale moim zdaniem nie ma sensu instalowania juz nowych detonatorów Nvidii bo są pisane z myślą o nowych kartach. A co do strony Nvidii to też już nie masz po co wchodzić, bo ja ostatnio szukałem tam sterowników do GeForce 2 i nic nie znalazłem.
    Oczywiście zaraz ktoś napisze że detonatory są uniwersalne. Oczywiście, że są i karta będzie chodzić. Tylko pytanie: czy przypadkiem nie gorzej. Najlepsze są starsze detonatory, a jak chcesz coś poprawić to pobaw się w Riva Tuner'ze.
    Pozdrawiam.

Dodano po 5 [minuty]:

PermBan napisał:
    Bylem :sm1: szcęśliwym posiadaczem tej karty (MSI) i najlepiej chodziły mi sterowniki ORYGINALNE z płytki. O cale niebo mniej kłopotów z np. TV OUT

Wszystkie sterowniki sciągnięte z Nvidii są oryginalne, róznią się tym od tych z płytki którą dostaje się ze sprzętem, że zawierają szereg poprawek.
    Nieorginalnymi sterownikami mogą być np. Omega Drivers które są podkręcone.

• #6 19 Gru 2004 20:32
    oloolo
    Poziom 24  

Nie ma najlepszego stera , taki nie istnieje. Ja mam Geforce4 na 45.23 chodzi idealnie
    na pozostałych starszych czy nowszych juz tylko gorzej
    Wiec instaluj po kolei wszystkie stery , testuj je i wybierz nalepszy

W nowszych sterach sa dodawane nowe bajery i obsługa coraz to nowszych diectx . Obecnie są najnowsze 66.94 ale po co ci to , i tak twoja karta nie obsługuje DX9.0

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty