Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Vectra A zamek. Nie mogę otworzyć tylnych drzwi.

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Elektryka i elektronika -> Vectra A zamek. Nie mogę otworzyć tylnych drzwi.
Autor
Wiadomość
Rekin1980
Poziom 10
Poziom 10

Post#1 Post autora tematu 15 Gru 2004 18:27   

vectra A zamek

Witam mam problem z vectra A 91 r otoz nie moge otworzyc tylnych drzwi centralny zamek nie otwiera a recznie tez nie mozna podniesc zamkniecia dodam ze jest tam oryginalny c. zamek
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 15 Gru 2004 18:27   

Powrót do góry

wloc
Spec od samochodów
Spec od samochodów

Miasto: Włocławek

Post#2 15 Gru 2004 18:53   

vectra A zamek

Prawdopodobnie uszkodzony silownik zablokowal jedynie rozebranie tapicerki i reczne odblokowanie drzwi przez odkrecenie silownika
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 15 Gru 2004 18:53   

Powrót do góry

cobraa
Poziom 20
Poziom 20

Miasto: cz dz

Post#3 15 Gru 2004 20:19   

vectra A zamek

Rozebrac tapicerke i popchac odpowiednia dzwignie ktora otwzorzy drzwi sprawdzic zasilanie do silownika, sprawdzis sam silownik ewentualnie wymienic.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 15 Gru 2004 20:19   

Powrót do góry

docent
Poziom 12
Poziom 12

Miasto: BIAŁYSTOK

Post#4 16 Gru 2004 01:23   

Re: vectra A zamek

jeśli dasz radę kluczyk w drzwiach kierowcy obrócić o 90° w kierunku zamknięcia igo wyjąć w tej pozycji to masz fabryczny central z podwójnym ryglem , a wtedy siłownika ręcznie nie cofniesz , jedynie elektrycznie lub łomem . pozostanie odkręcenie siłownika od zamka -powodzenia
Powrót do góry

Rekin1980
Poziom 10
Poziom 10

Post#5 Post autora tematu 16 Gru 2004 14:55   

docent napisał:
jeśli dasz radę kluczyk w drzwiach kierowcy obrócić o 90° w kierunku zamknięcia igo wyjąć w tej pozycji to masz fabryczny central z podwójnym ryglem , a wtedy siłownika ręcznie nie cofniesz , jedynie elektrycznie lub łomem . pozostanie odkręcenie siłownika od zamka -powodzenia

dokladnie tak jest tylko ze zablokowane sa tylne drzwi i czy tego nie da sie naprawic? czy konieczna jest wymiana silownika?
Powrót do góry

docent
Poziom 12
Poziom 12

Miasto: BIAŁYSTOK

Post#6 16 Gru 2004 20:16   

siłownik ma klejoną obudowę jak dasz radę nieinwazyjnie go rozebrać to może uda się go uzdrowić , ale nie licz na to za bardzo .
najpierw sprawdź czy do siłownika dochodzą sygnały sterujące , bo być może uwalony jest przewód a nie siłownik
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Elektryka i elektronika -> Vectra A zamek. Nie mogę otworzyć tylnych drzwi.
Strona 1 z 1