X

Gdzie w Krakowie są sklepy elektroniczne?

16 Dec 2004 10:46 ACachilles
  • #1 16 Dec 2004 10:46
    achilles
    Level 15  
    Helpful post? (-1)
    No właśnie, gdzie one są? Taki z prawdziwego zdarzenia to znam tylko jeden na ul.Wrocławskiej ale i tam często nie ma podstawowych rzeczy. Są też dwa z tego co wiem na ulicy (nie pamiętam nazwy) w okolicach Jubilatu, tylko tak naprawdę trudno nazwać je sklepami elektronicznymi. Jeden wygląda tak jakby tam koleś sprzedawał elementy z odzysku a drugi to raczej bardziej elektryczny jest.
    Kumpel mówi mi coś o Cyfronice, ale podobno wcale nie jest tam tak tanio, a nadodatek kiepski tam dojazd jest.
    Jeśli ktoś jest z Krakowa, albo nie jest a wie coś o sklepach elektronicznych, lub giełdzie elektronicznej to proszę o info na temat ich lokalizajcji.

Dzięki i pozdrawiam.
  • #2 16 Dec 2004 11:00
    smylla
    Level 12  
    Helpful post? (0)
    Witaj
    co do gieldy to w kazda sobote i niedziele na Balicach, a sklep naprawde goraco polecam P.Bujnowicza (www.bujnowicz.com ) to jest na Czarneckiego(Boczna od limanowskiego, przy wiezeniu). Sklepik z pozoru bardzo maly, ale wszystko sie tam znajdzie dzieki temu, ze fajnie sobie wszystko ulozyli. Na str internetowej mozesz sobie sprawdzic co akurat maja w sklepie,stany sa aktualne, a jak nie znajdziesz tam to na Starowislnej jest tez sklep z czesciami, a na Limanowskiego jest AVT.
    pozdrawiam i milych zakupow zycze:)
  • #3 16 Dec 2004 13:20
    krollew
    Level 20  
    Helpful post? (0)
    Te która ja poznałem studiując w Krakowie:
    - ELEMAR, ul. Mitery, koło ronda Matecznego - chyba najlepiej zaopatrzeny sklep jaki odwidzałem, ładna wystawka, widać co można kupić, a o to czego nie widać zawsze można zapytać, właściciel wyprzedaje rożne elementy, które domorosłemu konstruktorowi mogą się przydać, serwa, siłowniki. POLECAM.
    - ul. Kalwaryjska - schody w stronę ulicy Zamoyskiego (przy kościele Redemtorystów), 200m od Matecznego - hurt-detal, pozory mylą, ogólnie jest nieźle,
    - ul. Kalwaryjska - pasaż, w okolicach Korony, dokładniejszych namiarów nie podam, mały sklep, ale czasem się przydawał
    - ul. Czarnieckiego, koło więzienia (ul. Limanowskiego) - wspomnieny już Pan Bujnowicz. Także godny polecenia.
    - trochę dalej jest AVT
    - ul. Wadowicka, tam gdzie dawniej była gielda - Monster Elektronik - teraz się pogorszył sklep, ale warto o nim wiedzieć,
    - ul. Wiślisko, trochę cieżko tam trafić na początku, polecam iść od Starowiślnej/Miodowej lub od Grzegóżeckiej, trąci PRLem, ale też czasem odwiedzałem - trafa, głośniki Tonsila,
    - ul. chyba Maisselsa (boczna do Krakowskiej) - mały sklepik, chyba jakiegoś serwisanta, jest, ale chyba nie ma po co tam iść
    - ul. Długa, gdzieś w połowie - uwaga jak powyżej,
    - wspominany sklep z Alei przeniesiony na Wrocławską,
    - no i giełda na Bronowicach ;)

Zawsze chciałem to spisać i w końcu się udało.
    Udanych zakupów!
  • #4 16 Dec 2004 15:19
    achilles
    Level 15  
    Topic author Helpful post? (0)
    Dzięki za pomoc.
    Widzę że jest tego dość sporo. Ja zaczynałem sie martwić, że jest tylko jeden na Wrocławskiej, a tam ceny do najniższych nie należą. Jakoś nie chciało mi się wierzyć aby na cały Kraków był tylko jeden sklep elektroniczny. W małym Bielsku jest ich przynajmniej 4. Zeszłem na ślepo całe centrum i nic nie znalazłem, a tu nie mal pod nosem miałem kilka sklepów.

Pozdrowionka
  • #5 16 May 2006 17:43
    Jerzy 456
    Level 10  
    Helpful post? (0)
    Sklepu AVT przy ul. Limanowskiego w Krakowie już nie ma niestety. Czy ktoś wie, został przeniesiony czy zlikwidowany całkowicie? Szkoda, bo można w nim było kupić to czego gdzie indziej nie było.
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products