Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Gdzie w Krakowie są sklepy elektroniczne?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> RTV Co kupić? -> Co kupić Archiwum -> Gdzie w Krakowie są sklepy elektroniczne?
Autor
Wiadomość
achilles
Poziom 15
Poziom 15

Miasto: Kraków

Post#1 Post autora tematu 16 Gru 2004 11:46   

No właśnie, gdzie one są? Taki z prawdziwego zdarzenia to znam tylko jeden na ul.Wrocławskiej ale i tam często nie ma podstawowych rzeczy. Są też dwa z tego co wiem na ulicy (nie pamiętam nazwy) w okolicach Jubilatu, tylko tak naprawdę trudno nazwać je sklepami elektronicznymi. Jeden wygląda tak jakby tam koleś sprzedawał elementy z odzysku a drugi to raczej bardziej elektryczny jest.
Kumpel mówi mi coś o Cyfronice, ale podobno wcale nie jest tam tak tanio, a nadodatek kiepski tam dojazd jest.
Jeśli ktoś jest z Krakowa, albo nie jest a wie coś o sklepach elektronicznych, lub giełdzie elektronicznej to proszę o info na temat ich lokalizajcji.

Dzięki i pozdrawiam.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 16 Gru 2004 11:46   

Powrót do góry

smylla
Poziom 10
Poziom 10

Miasto: kraków

Post#2 16 Gru 2004 12:00   

Re: Gdzie w Krakowie są sklepy elektroniczne?

Witaj
co do gieldy to w kazda sobote i niedziele na Balicach, a sklep naprawde goraco polecam P.Bujnowicza (www.bujnowicz.com ) to jest na Czarneckiego(Boczna od limanowskiego, przy wiezeniu). Sklepik z pozoru bardzo maly, ale wszystko sie tam znajdzie dzieki temu, ze fajnie sobie wszystko ulozyli. Na str internetowej mozesz sobie sprawdzic co akurat maja w sklepie,stany sa aktualne, a jak nie znajdziesz tam to na Starowislnej jest tez sklep z czesciami, a na Limanowskiego jest AVT.
pozdrawiam i milych zakupow zycze:)
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 16 Gru 2004 12:00   

Powrót do góry

krollew
Poziom 18
Poziom 18

Miasto: Gorlice

Post#3 16 Gru 2004 14:20   

Te która ja poznałem studiując w Krakowie:
- ELEMAR, ul. Mitery, koło ronda Matecznego - chyba najlepiej zaopatrzeny sklep jaki odwidzałem, ładna wystawka, widać co można kupić, a o to czego nie widać zawsze można zapytać, właściciel wyprzedaje rożne elementy, które domorosłemu konstruktorowi mogą się przydać, serwa, siłowniki. POLECAM.
- ul. Kalwaryjska - schody w stronę ulicy Zamoyskiego (przy kościele Redemtorystów), 200m od Matecznego - hurt-detal, pozory mylą, ogólnie jest nieźle,
- ul. Kalwaryjska - pasaż, w okolicach Korony, dokładniejszych namiarów nie podam, mały sklep, ale czasem się przydawał
- ul. Czarnieckiego, koło więzienia (ul. Limanowskiego) - wspomnieny już Pan Bujnowicz. Także godny polecenia.
- trochę dalej jest AVT
- ul. Wadowicka, tam gdzie dawniej była gielda - Monster Elektronik - teraz się pogorszył sklep, ale warto o nim wiedzieć,
- ul. Wiślisko, trochę cieżko tam trafić na początku, polecam iść od Starowiślnej/Miodowej lub od Grzegóżeckiej, trąci PRLem, ale też czasem odwiedzałem - trafa, głośniki Tonsila,
- ul. chyba Maisselsa (boczna do Krakowskiej) - mały sklepik, chyba jakiegoś serwisanta, jest, ale chyba nie ma po co tam iść
- ul. Długa, gdzieś w połowie - uwaga jak powyżej,
- wspominany sklep z Alei przeniesiony na Wrocławską,
- no i giełda na Bronowicach ;)

Zawsze chciałem to spisać i w końcu się udało.
Udanych zakupów!
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 16 Gru 2004 14:20   

Powrót do góry

achilles
Poziom 15
Poziom 15

Post#4 Post autora tematu 16 Gru 2004 16:19   

Dzięki za pomoc.
Widzę że jest tego dość sporo. Ja zaczynałem sie martwić, że jest tylko jeden na Wrocławskiej, a tam ceny do najniższych nie należą. Jakoś nie chciało mi się wierzyć aby na cały Kraków był tylko jeden sklep elektroniczny. W małym Bielsku jest ich przynajmniej 4. Zeszłem na ślepo całe centrum i nic nie znalazłem, a tu nie mal pod nosem miałem kilka sklepów.

Pozdrowionka
Powrót do góry

Jerzy 456
Poziom 3
Poziom 3

Post#5 16 Maj 2006 17:43   

Sklepu AVT przy ul. Limanowskiego w Krakowie już nie ma niestety. Czy ktoś wie, został przeniesiony czy zlikwidowany całkowicie? Szkoda, bo można w nim było kupić to czego gdzie indziej nie było.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> RTV Co kupić? -> Co kupić Archiwum -> Gdzie w Krakowie są sklepy elektroniczne?
Strona 1 z 1