Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Serwer DNS nie odpowiada, windows 7

Emarcines 30 Gru 2011 15:51
  • #1 30 Gru 2011 15:51
    Emarcines
    Poziom 1  

Witam,
    wiem, że pełno jest tematów tego typu, lecz rozwiązania z moim problemem nie mogę nigdzie znaleźć.
    Mam Samsunga R530 z Windows 7(64bit) i router TP-LINK TL-WR543G. Problem polega na tym, że gdy łącze sie z interenetem, choć siła sygnału jest znakomita mam brak dostepu do internetu. Diagnostyka systemu windows wykazuje, ze: Serwer DNS nie odpowiada. Przeinstalowywanie karty sieciowej nic nie dało tak samo jak reczne wpisywanie adresu serweru. Do routera przez kabel podlaczony jest pecet i internet chodzi tu normalnie, chociaz za kazdym razem, gdy lacze sie z internetem jest brak polaczenia, dopiero po przepieciu wszystkich kabli internet chodzi normalnie.
    Prosiłbym o jakakolwiek pomoc, gdyz nie wiem juz co robić,a na poniedzialek musze miec sprawnego laptopa.

Pozdrawiam Wszystkich.
    Marcin

• #2 30 Gru 2011 20:22
    Ciapol
    Poziom 24  

Jakie adresy DNS'ów wpisujesz ręcznie w ustawieniach karty sieciowej?

• #3 30 Gru 2011 20:25
    jimasek
    Moderator - Sieci, Internet

Daj screen-a z ipconfig /all kiedy masz kompa podpiętego do routera. Od kogo i przez co masz internet?

• #4 30 Gru 2011 21:02
    witux
    VIP Zasłużony dla elektroda

Zapoznaj się z Regulaminem forum pkt. 3.1.15 i zrób edycję swojego pierwszego postu, umieść konkrety w temacie, a na pewno ktoś wyjaśni Ci krok po kroku. Nikt nie będzie się domyślał co i jak. Jeśli podasz "kawa na ławę" dostaniesz "cukier" :)

• #5 21 Sty 2012 22:39
    angol2
    Poziom 1  

Witam, mam identyczny problem jak wyżej opisany i bardzo proszę o pomoc. Co powinienem przedstawić?

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty