Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Mała drukarka przenośna do samochodu

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Mała drukarka przenośna do samochodu
Autor
Wiadomość
dawids20
Poziom 16
Poziom 16

Miasto: Okolice Nowego Sącza

Post#1 Post autora tematu 02 Sty 2012 17:53   

Mała drukarka przenośna

Witam. Szukam drukarki do samochodu, najlepiej mała, poręczna, przenośna. Na akumulator, ew. zasilana z zapalniczki 12V. Podłączaną do laptopa najlepiej bezprzewodowo, bez zbędnych kabli. Do druku faktur ok. 10 tygodniowo, czasem z większymi przerwami więc boję się też o tusz, żeby nie zaschnął.
Modele które mnie zainteresowały:
HP Office Jet 100
HP Office Jet H470 (b / wbt)
Brother Pocket Jet (nie jestem do końca pewny, papier może wyblaknąć)
Canon Pixma iP100

HP są ciekawe tylko na tusze, Brother fajna ale ten druk termiczny...
Canon niczego sobie i chyba stawiam go nad HP.
Także proszę o konkrety, może są jakieś inne ciekawe, ma być ładny wydruk, i to co wyżej bez zbędnych kabli, najlepiej akumulator i bezprzewodowa. Cena raczej nie gra roli, choć im taniej tym lepiej...
Przyznam, że trochę mnie goni czas, liczę na konkretne odpowiedzi. Dzięki
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 02 Sty 2012 17:53   

Powrót do góry

tracer_as
Poziom 17
Poziom 17

Miasto: zachodniopomorskie

Post#2 03 Sty 2012 10:24   

Re: Mała drukarka przenośna do samochodu

Najtańszym i rozsądniejszym jest zakup programu do fakturowania na pendraivie.
Pracuję w terenie i korzystam z takiego programu i jest idealny, prosty w użyciu, bardzo rozbudowany. Wpinasz się u klienta w kompa. Jest kilka wersji. Można zacząć od startowej a później za dopłatą (jednorazową) korzystać z wyższych wersji. http://www.firmatec.pl/
Powrót do góry

Ad

Post# 03 Sty 2012 10:24   

Powrót do góry

ABLublin
Specjalista - kserokopiarki
Specjalista - kserokopiarki

Miasto: Lublin _ _ _ _ _ _ _ 601 918-370

Post#3 03 Sty 2012 11:00   

Zdecydowanie HP na oryginalnych tuszach może stać nawet miesiąc i po włączniu będzie drukować.
Powrót do góry

dawids20
Poziom 16
Poziom 16

Miasto: Okolice Nowego Sącza

Post#4 Post autora tematu 03 Sty 2012 17:23   

tracer_as napisał:
Najtańszym i rozsądniejszym jest zakup programu do fakturowania na pendraivie.

Dzięki za propozycje, ale moja praca trochę inaczej wygląda, muszę drukować faktury czy umowy po rozmowie z kierownikiem i nie jest dobrą opcją prosić o to w biurze, a nie zawsze się to w nim odbywa. Czasem nie ma dostępu do mobilności...
ABLublin napisał:
Zdecydowanie HP na oryginalnych tuszach może stać nawet miesiąc i po włączniu będzie drukować.

Mam rozumieć, że miałeś do czynienia lub masz sprawdzoną opinię na ich temat, mogę prosić o przykład dlaczego HP, a nie np. Canon, który przyznam stawiał bym za HP, ale dodatkowe opcje w standardzie jak ładowarka samochodowa, pokrowiec, tańsze tonery i niższa cena stawiają go na wyższej pozycji.
Skoro HP, który konkretnie model bo jest co najmniej 2 (tj. w/w) o takim samym wyglądzie, ale chyba się czymś różnią prócz takich opcji jak bluetooth itp....?
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Mała drukarka przenośna do samochodu
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Kontakt

Page generation time: 0.042 seconds

elektroda.pl temat RSS