Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Który wybrac??PANASONIC TX-P50G30E czy coś innego....

Raba91 04 Sty 2012 19:43 4969 6
  • #1 04 Sty 2012 19:43
    Raba91
    Poziom 8  

Witam jest to już zdecydowane wybór padł na plazmę teraz pytanie jaką słyszałem ze panasonic robi najlepsze i takie mam na oku która polecacie zastanawiam się nad
    PANASONIC TX-P50G30E
    PANASONIC TX-P50U30E
    TX-P50UT30E + OKULARY 3D PANASONIC TY-EW3D3ME
    PANASONIC TX-P50C3E
    Prosze o porady. Jeżeli mieli byście jakieś inne propozycje to bardzo proszę do max max max 3500zł. Nie ukrywam najlepsza cena byla by do 3tys
    Zależy mi na oglądaniu filmów z pendrive no i satelita.
    Wielkie dzieki za odp
    Pozdrawiam:)

• #2 04 Sty 2012 20:27
    manfred18
    Poziom 16  

Posiadam Panasonica z serii G (42 cale). Niesamowita maszyna, naprawdę polecam, nie wierzyć, że drze prądu, że się pali. Wszystko pięknie śmiga, jest cichy, jakość obrazu naprawdę piękna, szczególnie po przesiadce z LCD. Pamiętaj o 5-letniej gwarancji Panasonica. Jeśli to jeszcze obowiązuje. W sklepie Ci nie powiedzą, najlepiej jak kupisz w internetowym (polecam 2BIS - sklep, szybka przesyłka kurierska i co ważne - telewizor przewożą w pionie, bardzo uważają). W sklepie drożej i bez gwarancji. Po kupnie należy zarejestrować telewizor na specjalnej stronie i masz 5 lat gwarancji. Nie wiem czy to jeszcze obowiązuje, ja brałem pod koniec listopada. Jeszcze raz polecam.

EDIT: Tu jest UT. Można pytać o serię G. nie jestem pewien czy na 50 cali była ta dodatkowa gwarancja. Najlepiej dzwonić i pytać o Panasonic NEOPLASMA, starsze modele to zwykłe plazmówki.

Link

• #4 05 Sty 2012 19:59
    Raba91
    Poziom 8  

A jakies inne propozycje?? aa te 3d co wy na to??

• #5 05 Sty 2012 23:05
    manfred18
    Poziom 16  

Nie zwróciłem uwagi, że te pierwsze nie są 3D. Gubię się w tych modelach, wybacz.

W takim razie TX-P50UT30E. Również dobra seria. Ogólnie nowe plasmy od Panasonica (Neoplasma) mają 5-letnią gwarancję jak się zarejestrujesz i odpukać telewizor od 3 miesięcy chodzi i nie mogę wyjść z zachwytu. Okulary bierz razem z telewizorem

• #6 07 Mar 2012 01:48
    pan_kg
    Poziom 9  

Witam
    Jaka jest różnica pomiędzy Panasonic TX-P50G30E i Panasonic TX-P50GT30E? Wiem że w GT jest 3d ale czy te tv różnią się jeszcze czymś?

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme