Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 05 Sty 2012 16:18
    calendd
    Poziom 6  

Cześć mam problem. Nie moge połączyć sie przez wifi z laptopa. Windows Vista, wyskakuję sieć niezidentyfikowana ( Mój pc -------sieć niezidentyfikowana-----X-----Internet) Gdy podłącze komputer kabelkiem Ethe... wszystko śmiga, tylko to wifi nie chcę. Oczywiście Router to jakieś dziadostwo TP. Diagnostyki nie pomagają, zawsze to samo. Pakiety wysyła ale nie odbiera.
    Zdjęcie:

Sieć niezidentyfikowana brak dostępu do internetu

• #2 05 Sty 2012 16:39
    Heinzek
    Poziom 36  

nie zostaje przypisany przez dhcp adres IP z routera.

spróbuj zmienić szyfrowanie lub chwilowo je wyłączyć.

• #4 05 Sty 2012 17:46
    calendd
    Poziom 6  

Adres IP jest od początku przypisywany automatycznie. Szyfrowania nie da się wyłączyć a jedynie zmienić z TKIP/AES. (uwierzytelnianie da się wyłączyć)

• #5 05 Sty 2012 17:56
    zubrstw
    Poziom 19  

Spróbuj wpisać tą sieć (dodać ją) jako sieć domową tak jak w win7 się to robi.

• #6 05 Sty 2012 22:02
    calendd
    Poziom 6  

Robię tak to i nadal to samo, nawet nie wyskakuje czy to ma być ten 'domek, ławeczka czy firma'.

• #7 05 Sty 2012 22:06
    Heinzek
    Poziom 36  

calendd napisał:
    Szyfrowania nie da się wyłączyć a jedynie zmienić z TKIP/AES. (uwierzytelnianie da się wyłączyć)

w routerze wyłącz szyfrowanie na próbę.

• #8 05 Sty 2012 22:11
    calendd
    Poziom 6  

Nie da się, pisałem już. Da się jedynie zmienić to szyfrowanie z tego na inne (próbowałem).
    Już sprawdzam
    ///nadal to samo

• #9 05 Sty 2012 22:19
    Heinzek
    Poziom 36  

a czy w routerze nie jest wprowadzone filtrowanie po MAC adresie? jeśli tak to wyłączyć. (na chwile lub dopisać MAC karty wifi w laptopie do listy dozwolonych)

• #10 06 Sty 2012 12:24
    calendd
    Poziom 6  

Filtrowanie MAC jest wyłączone od początku.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty