Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search  | Register  | Log in

This site uses cookies. Learn more about cookies and changing the settings in your browser.

Mz 150 TS-> Brak ładowania akumulatora

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Bin -> Bin Archives -> Mz 150 TS-> Brak ładowania akumulatora
Author
Poziom 1
Poziom 1

Post#1 Post from the author of the topic 06 Jan 2012 21:39   

Mz 150 TS-> Brak ładowania akumulatora

Siema. Mam problem ze swoim motorem marki Mz 150 TS, instalacja elektryczna 12v. Chodzi mi o to że od pewnego czasu kompletnie nie ma ładowania, a ja w elektryce jestem zielony więc nawet nie wiem od czego zacząć. Liczę na waszą pomoc. Moge wam dostarczyć zdjęcia poszczególnych podzespołów w celu sprawdzenia ich sprawności itp.. Z góry dziękuje za pomoc.

Znalazłem jeszcze jakiś schemat, nie wiem czy napewno bedzie dobry:To view the material on this forum you must be logged in."Rycho T"] Proszę użyć wyszukiwarki. Problem był już opisywany, wielokrotnie.

Helpful message? + -

Back to top

Ad

Ad

Post# 06 Jan 2012 21:39   

Back to top

pioart
Poziom 23
Poziom 23

Post#2 06 Jan 2012 22:43   

Re: Mz 150 TS-> Brak ładowania akumulatora

Witam
No to zamieść fotki, tylko pamiętaj, że silnik musi być uruchomiony podczas zdjęć żeby można było pomierzyć i sprawdzić sprawność.
A tak na poważnie to czujesz się na siłach? Co sprawdziłeś? Chociaż bezpieczniki? Oddaj cacko komuś kto choć trochę polizał elektryki i nie jest tak zielony i wie co i jak posprawdzać i usunąć usterkę.

Helpful message? + -

Back to top

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Bin -> Bin Archives -> Mz 150 TS-> Brak ładowania akumulatora
Page 1 of 1

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Contact

Page generation time: 0.038 seconds

elektroda.pl topic RSS feed