Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

[Zlecę] Dokończenie projektu sieci komputerowej

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> [Zlecę] Dokończenie projektu sieci komputerowej
Autor
Wiadomość
mikajlo
Poziom 10
Poziom 10

Miasto: Polska

Post#1 Post autora tematu 07 Sty 2012 16:56   

[Zlecę] Dokończenie projektu sieci komputerowej

Witam,
od kilku dni projektuje swoją pierwszą sieć komputerową. Jest to projekt teoretyczny wykonywany w celu zaliczenia przedmiotu.

Projekt musi spełniać kilka podstawowych wymagań:

Cytat:
Projekt powinien mieć charakter "od ogółu do szczegółu" i wyglądać (mniej więcej) tak:

1. charakterystyka problemu
2. poglądowy schemat sieci, bez adresacji, bez konkretnego sprzętu) - domyślnie "topologia gwiazdy rozszerzonej"
3. Zaproponować adresację oraz klasę sprzętu
4. Na planach budynków należy nanieść schemat okablowania strukturalnego wraz z legendą,
5. zaproponować konkretny sprzęt spełniający wymogi wraz z kosztorysem

Pierwsze 3 punkty już wykonałem. Nie jestem pewien czy w 100% jest to dobrze (przydałaby się weryfikacja), ale zlecenie głównie dotyczy dwóch ostatnich punktów, tzn. naniesienie okablowania na plany budynków oraz wykonanie szaf rack z połączeniem do nich, kosztorys.

Schematy budynków mam już gotowe (wykonywane w Visio). Resztę informacji również dostarczę (np. przykład wykonanego już projektu).

Ogólnie projekt sam bym dokończył, ale z racji tego, że się nie znam za bardzo, trwało by to nieporównanie dłużej niż mam czasu na wykonanie tego projektu.

Proszę pisać na PW lub mikajlo(malpa)tlen.pl
Pozdrawiam!

Moderowano przez ANUBIS:
3.1.17. (10.9, 16) Zabronione jest publikowanie wpisów obniżających ogólny poziom dyskusji, wynikających z lenistwa lub zawierających roszczeniowy charakter wypowiedzi.

Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 07 Sty 2012 16:56   

Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> [Zlecę] Dokończenie projektu sieci komputerowej
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Kontakt

Page generation time: 0.079 seconds

elektroda.pl temat RSS