Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 07 Sty 2012 16:56
    mikajlo
    Poziom 10  

Witam,
    od kilku dni projektuje swoją pierwszą sieć komputerową. Jest to projekt teoretyczny wykonywany w celu zaliczenia przedmiotu.

Projekt musi spełniać kilka podstawowych wymagań:

Cytat:
    Projekt powinien mieć charakter "od ogółu do szczegółu" i wyglądać (mniej więcej) tak:

1. charakterystyka problemu
    2. poglądowy schemat sieci, bez adresacji, bez konkretnego sprzętu) - domyślnie "topologia gwiazdy rozszerzonej"
    3. Zaproponować adresację oraz klasę sprzętu
    4. Na planach budynków należy nanieść schemat okablowania strukturalnego wraz z legendą,
    5. zaproponować konkretny sprzęt spełniający wymogi wraz z kosztorysem

Pierwsze 3 punkty już wykonałem. Nie jestem pewien czy w 100% jest to dobrze (przydałaby się weryfikacja), ale zlecenie głównie dotyczy dwóch ostatnich punktów, tzn. naniesienie okablowania na plany budynków oraz wykonanie szaf rack z połączeniem do nich, kosztorys.

Schematy budynków mam już gotowe (wykonywane w Visio). Resztę informacji również dostarczę (np. przykład wykonanego już projektu).

Ogólnie projekt sam bym dokończył, ale z racji tego, że się nie znam za bardzo, trwało by to nieporównanie dłużej niż mam czasu na wykonanie tego projektu.

Proszę pisać na PW lub mikajlo(malpa)tlen.pl
    Pozdrawiam!

Moderowany przez ANUBIS:

3.1.17. (10.9, 16) Zabronione jest publikowanie wpisów obniżających ogólny poziom dyskusji, wynikających z lenistwa lub zawierających roszczeniowy charakter wypowiedzi.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty