Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 07 Sty 2012 17:23
    macius55
    Poziom 1  

Mam od Upc wykupiony dekoder upc mediabox ,w ustawieniach sony bravia autopgrogramowanie cyfrowe mam kablowa i nadziemna i wyskakuje mi telewizji kablowej upc i inne jak wybieram upc wyskakuje czestotliwosc i indentifikator wszytskie programy i tutaj pojawia sie problem jak to rozwiazac niewiem bo nic nie znajduje

• #2 07 Kwi 2012 19:14
    osina
    Poziom 2  

mam ten sam problem i nie wiem jak sobie z tym poradzić. Na razie podłączyłem przez HDMI i oglądam ale nie wiem jak zrobić żeby móc nagrywać...

• #3 07 Kwi 2012 19:28
    mihal2002
    Poziom 43  

osina napisał:
    nie wiem jak zrobić żeby móc nagrywać...

Instrukcję dali od parady?

• #4 07 Kwi 2012 19:33
    osina
    Poziom 2  

problem w tym że nie działa tak jak jest w instrukcji pojawia się komunikat: "nie można rozpocząć nagrywania - brak odpowiedniej transmisji"

• #5 07 Kwi 2012 19:35
    mihal2002
    Poziom 43  

osina napisał:
    problem w tym że nie działa tak jak jest w instrukcji pojawia się komunikat: "nie można rozpocząć nagrywania - brak odpowiedniej transmisji"

To jest coś takiego jak UPC serwis i wymiana!

• #6 07 Kwi 2012 20:31
    osina
    Poziom 2  

problem w tym że wg UPC mogę nagrywać tylko na ich dekoder a ja chciałbym nie zmieniać dekodera w którym nie mam funkcji nagrywania, a wykorzystać tv który posiada możliwość nagrywania.
    Jak wybieram Autoprogramowanie cyfrowe w ustawieniach tv to mam podać identyfikator sieci i częstotliwość - nie wiem co tu wpisać. Pomysł?

Dodano po 46 [minuty]:

znalazłem na forum takie dane: częstotliwość: 458,000 identyfikator 43163 - niestety nadal nie działa...

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty