X
  • #1 09 Jan 2012 23:07
    ^Rachel
    Level 21  
    Helpful post? (+2)
    Witam !

Sprzedałem na allegro przedmiot i kupujący zapłacił przez PayU miałem na koncie już kwotę za przedmiot, jednak teraz chciałem przesłać te pieniądze na moje konto bankowe. Zrobiłem to okolo godz. 19-stej i jeszcze nie mam pieniędzy na koncie ;/
    wie ktoś jak długo to trwa ? I dlaczego aż tyle ?! wkońcu to płatność elektroniczna takie rzeczy powinny być wykonywane góra w przeciągu kilku minut.

Pozdrawiam
  • #2 09 Jan 2012 23:17
    goldi74
    Level 42  
    Helpful post? (+1)
    Przelew powinien być szybki. Jednak nie w przypadku Allegro. Oni niechętnie pozbywają się pieniędzy. Kasę na swoim koncie będziesz miał najwcześniej jutro. Znam to z własnego doświadczenia.
  • #3 09 Jan 2012 23:32
    WojtasJD
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Helpful post? (0)
    Dokładnie - może to być parenaście godzin...

http://allegro.pl/help_item.php?item=2102

Zlecenia realizowane są w ciągu 24 godzin, jeśli zostały złożone w dniu roboczym.

BTW:
    http://di.com.pl/news/31392,0,Place_z_Allegro_-_sprzedawca_otrzyma_pieniadze_pozniej.html
  • #4 10 Jan 2012 00:17
    ^Rachel
    Level 21  
    Topic author Helpful post? (0)
    Dzięki, trochę mnie pocieszyliście bo się martwiłem o te pieniądze, nie jest to może duża suma, ale dzisiaj dopiero założyłem swoje pierwsze konto w banku, a że jestem młody i nie wiem jak to jest to się trochę boje.

Napiszę jutro czy mi przysłali te pieniądze o ile zasnę :D
  • #5 10 Jan 2012 00:39
    wariato
    Level 43  
    Helpful post? (+2)
    Z tym różnie bywa, jeśli w płaci rano to nawet tego samego dnia pod wieczór allegro zrealizuje przelew. Zdarzało się że czekałem nawet kilka dni 2-3 na przelew, ale być może spowodowane było tym że wpłacono mi za pomocą tej usługi w weekend.
  • #6 10 Jan 2012 17:20
    ^Rachel
    Level 21  
    Topic author Helpful post? (+3)
    Ok, pieniądze dotarły :)
  Search 4 million + Products
Browse Products