Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Jak podlaczyc zbiorniczek plynu chlodzacego i hamulcowego

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Jak podlaczyc zbiorniczek plynu chlodzacego i hamulcowego
Autor
Wiadomość
djluki4
Poziom 9
Poziom 9

Post#1 Post autora tematu 17 Sty 2012 23:37   

Jak podlaczyc zbiorniczek plynu chlodzacego i hamulcowego

Jak w temacie posiadam vw golfa II z silnikiem 1300 88 rok licznik na dwie kostki założyłem do niego licznik z ekonomizerem i mam pytanie jak podłączy do tego licznika zbiorniczek z poziomem płynu chłodzącego bo gdy go nie mam to mi kontrolka cały czas miga?
A drugie moje pytanie chciałbym tez podłączyć poziom płynu w zbiorniczku płynu hamulcowego może mi ktoś doradzić jak to podłączyć z góry dziękuję za odpowiedzi
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 17 Sty 2012 23:37   

Powrót do góry

Błażej
Poziom 26
Poziom 26

Miasto: Oława

Post#2 17 Sty 2012 23:41   

Re: Jak podlaczyc zbiorniczek plynu chlodzacego i hamulcowego

3.1.15. (11) Zabronione jest publikowanie wpisów przedstawiających problem, bez podania wystarczającej liczby informacji umożliwiającej zajęcie merytorycznego stanowiska przez innych Użytkowników forum. Tytuł wpisu powinien zawierać markę, model oraz skrótowy opis usterki.
http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1210551.html
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Jak podlaczyc zbiorniczek plynu chlodzacego i hamulcowego
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.041 seconds

elektroda.pl temat RSS