Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 19 Sty 2012 21:13
    niwe
    Poziom 15  

Witam. Podpowiedzcie dobrzy ludzie, bo mam kilka pytań odnośnie hamulca elektrycznego w pasku B6. Przez nieuwagę uszkodziłem silniczek elektryczny w tylnym zacisku. Po załączeniu ręcznego chyba cudem udało mi się odblokować zacisk tak, aby nie blokowało koła - nie mam możliwości aby naprawić zacisk od razu, muszę zrobić kilkaset km do domu - i teraz pytania:
    - czy jak nie będę po prostu używał przez drogę ręcznego to czy jest możliwość, że silniczek sam zablokuje koło i unieruchomi auto?
    - hamulec zasadniczy rozumiem, że działa bez względu na stan silniczka? może na wszelki odłączyć wtyczkę z zacisku?

• Pomocny post
    #2 19 Sty 2012 21:20
    T5
    Moderator Samochody

Jak nie bedziesz używał to nic się nie stanie.Hamulec zasadniczy działa niezależnie.I kup sobie zatyczki do uszu.

• Pomocny post
    #3 19 Sty 2012 21:29
    Brave Merc
    Poziom 15  

A jakby wypiąć wtyczki z obu zacisków to w sumie nie powinno nic PIKać

• #4 20 Sty 2012 10:29
    kajaba autoserwis
    Poziom 29  

Tak to jest jak samemu się chce naprawaić samochód , a toż to już nie technologia poloneza.

• #5 20 Sty 2012 14:15
    niwe
    Poziom 15  

Nic nie naprawiałem. Jeden z silniczków głośno pracował od kilku dni, a dobiłem go prawdopodobnie tym, ze przez nieuwagę włączyłem ręczny podczas jazdy. Trochę wiary w ludzi :)

• Pomocny post
    #6 20 Sty 2012 14:40
    kamildenia
    Poziom 12  

nic sie nie stanie ale lepiej jak podjedziesz gdzies na komputer i odblokują tobie zaciski przez komputer

• #7 04 Lut 2012 08:20
    niwe
    Poziom 15  

Tak, jak sugerowali koledzy - nie było żadnych problemów w podróży. Sygnalizacja była tylko podczas odpalania auta. Pomogła wymiana silniczka zacisku - nie trzeba było nawet kasować żadnych błędów.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty