Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Golf III 1,9 TDI automat problemy z uruchomieniem)

r222 21 Gru 2004 23:31 2118 3
  • #1 21 Gru 2004 23:31
    r222
    Poziom 10  

Witam i prosze o pomoc (spostrzezenia wnioski :)
    Mam Golfa 1,9 TDI 97' i pare razy dosc dziwnie sie zachowal ,a dzis to juz przesadzil
    Nie moglem go uruchomic ,po przekreceniu stacyjki rozrusznik kreci , silnik cieplutki a nie zapala -objawy podobne jakby mial odciety zawor elektromagnetyczny zatrzymania silnika? , to co zauwazylem to nie pali sie kontrolka swiec zarowych !!!ani przez chwile- pomyslalem ze pewnie siadl modul elktr sterowania swiec zarowych ale czy w takim przypadku (silnik cieply )niemozliwe byloby uruchomienie silnika?
    Jak sprawdzic ten modul ?Czy ktos orientuje sie ile on moze kosztowac ?
    Po odczekaniu godzinki znow przekrecam stacyjke kontrolka swiec zarowych zapalila sie i po chwili zgasla i silnik uruchomilem dojechalem do domu wylaczylem silnik i po ponownej probie uruchomienia go ta sama usterka -------ma moze ktos jakies uwagi aby naprowadzic mnie co moze byc przyczyna takiej usterki ....
    Dzieki i pozdrawiam

• #2 29 Sty 2005 00:27
    Rocaria
    Poziom 16  

Te silniki dają się łatwo diagnozować przez programy VAG1551,lub VW TOOL.Diagnoza jest najlepszym lekarstwem.Nie kombinuj i nie kupuj jakiś części,bo to bez sensu.Sprawdz programem jakie błędy zawiera pamięć komputera.Wiem co mówie.Pracuje w VW.Więcej na maila rocaria(malpa)o2.pl

• #3 29 Sty 2005 22:42
    tominex
    Poziom 18  

Jeśli nie zapala się kontrolka świec żarowych to wcale nie znaczy, że padło sterowanie nimi. Ja osobiście proponowałbym sprawdzić zasilanie ECU. Oczywiście w momencie kiedy auto niechce zapalić. Bardzo często przyczyną jest wadliwe działanie kostki w stacyjce. Wiadomo niemiecka jakość.

• #4 30 Sty 2005 01:42
    hacckker
    Poziom 17  

sterownik nie raz lapie bledy i pozniej nie odpali konieczna diagnoza wagiem wykasyj pamiec usterek i powinno byc oki

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme