Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search  | Register  | Log in

This site uses cookies. Learn more about cookies and changing the settings in your browser.

e-papieros niesprawna grzałka ?

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Generally -> e-papieros niesprawna grzałka ?
Author
Poziom 6
Poziom 6

Post#1 Post from the author of the topic 29 Jan 2012 11:45   

Witam

Szukam i szukam i znaleźć nie mogę nigdzie pomocy, może wy mi pomożecie. Mam elektronicznego papierosa firmy collins. Papieros składa się, nie licząc ustnika z watką, z 2 części. Rozkręcany jest w połowie i dzieli się na część z baterią, podłączoną do ładowarki oraz...część z grzałką.

Problem polega na tym, że po naładowaniu papierosa, włożeniu nowego ustnika z wkładem, wszystko działa pięknie i ładnie....prawie. Po zaciągnięciu się świeci się dioda na końcu jednak nie podaje żadnego dymu tak jak by grzałka nie działała.

Jedyną informacją jaką znalazłem w internecie było przeczyszczenie i wysuszenie części z grzałka przy pomocy spirytusu. Nie pomogło. Baterie mam dwie, ustniki mam 3 nowe kupione....część z baterią jedna więc tu dopatruje się problemu.

Pomóżcie, może ktoś miał podobny przypadek i coś wie jak to naprawić. Papieros, o którym mówię jest jak ten poniżej.

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 29 Jan 2012 11:45   

Back to top

Artpon
Poziom 4
Poziom 4

Post#2 15 Feb 2014 01:33   

Re: e-papieros niesprawna grzałka ?

Witam ! Wink

Jest taka możliwość że trzeba małym płaskim śrubokrętem lub szpilką (igłą) podnieść lekko blaszkę która jest umieszczona w baterii przy gwincie Wink
Po takiej operacji powinno zadziałać Wink

Helpful message? + -

Back to top

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Generally -> e-papieros niesprawna grzałka ?
Page 1 of 1
Similar topics
E-papieros mild pure - regeneracja kartomizera (2)

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Contact

Page generation time: 0.053 seconds

elektroda.pl topic RSS feed