Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

e-papieros niesprawna grzałka ?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Ogólny Techniczny -> e-papieros niesprawna grzałka ?
Autor
Wiadomość
capone79
Poziom 6
Poziom 6

Post#1 Post autora tematu 29 Sty 2012 11:45   

Witam

Szukam i szukam i znaleźć nie mogę nigdzie pomocy, może wy mi pomożecie. Mam elektronicznego papierosa firmy collins. Papieros składa się, nie licząc ustnika z watką, z 2 części. Rozkręcany jest w połowie i dzieli się na część z baterią, podłączoną do ładowarki oraz...część z grzałką.

Problem polega na tym, że po naładowaniu papierosa, włożeniu nowego ustnika z wkładem, wszystko działa pięknie i ładnie....prawie. Po zaciągnięciu się świeci się dioda na końcu jednak nie podaje żadnego dymu tak jak by grzałka nie działała.

Jedyną informacją jaką znalazłem w internecie było przeczyszczenie i wysuszenie części z grzałka przy pomocy spirytusu. Nie pomogło. Baterie mam dwie, ustniki mam 3 nowe kupione....część z baterią jedna więc tu dopatruje się problemu.

Pomóżcie, może ktoś miał podobny przypadek i coś wie jak to naprawić. Papieros, o którym mówię jest jak ten poniżej.

Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 29 Sty 2012 11:45   

Powrót do góry

Artpon
Poziom 4
Poziom 4

Miasto: Warszawa

Post#2 15 Lut 2014 01:33   

Re: e-papieros niesprawna grzałka ?

Witam ! ;)

Jest taka możliwość że trzeba małym płaskim śrubokrętem lub szpilką (igłą) podnieść lekko blaszkę która jest umieszczona w baterii przy gwincie ;)
Po takiej operacji powinno zadziałać ;)
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Ogólny Techniczny -> e-papieros niesprawna grzałka ?
Strona 1 z 1