Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

e-papieros niesprawna grzałka ?

capone79 29 Sty 2012 11:45
  • #1 29 Sty 2012 11:45
    capone79
    Poziom 9  

Witam

Szukam i szukam i znaleźć nie mogę nigdzie pomocy, może wy mi pomożecie. Mam elektronicznego papierosa firmy collins. Papieros składa się, nie licząc ustnika z watką, z 2 części. Rozkręcany jest w połowie i dzieli się na część z baterią, podłączoną do ładowarki oraz...część z grzałką.

Problem polega na tym, że po naładowaniu papierosa, włożeniu nowego ustnika z wkładem, wszystko działa pięknie i ładnie....prawie. Po zaciągnięciu się świeci się dioda na końcu jednak nie podaje żadnego dymu tak jak by grzałka nie działała.

Jedyną informacją jaką znalazłem w internecie było przeczyszczenie i wysuszenie części z grzałka przy pomocy spirytusu. Nie pomogło. Baterie mam dwie, ustniki mam 3 nowe kupione....część z baterią jedna więc tu dopatruje się problemu.

Pomóżcie, może ktoś miał podobny przypadek i coś wie jak to naprawić. Papieros, o którym mówię jest jak ten poniżej.

e-papieros niesprawna grzałka ?

• #2 15 Lut 2014 01:33
    Artpon
    Poziom 5  

Witam ! ;)

Jest taka możliwość że trzeba małym płaskim śrubokrętem lub szpilką (igłą) podnieść lekko blaszkę która jest umieszczona w baterii przy gwincie ;)
    Po takiej operacji powinno zadziałać ;)

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty