X

e-papieros niesprawna grzałka ?

29 Jan 2012 11:45 CAcapone79
  • #1 29 Jan 2012 11:45
    capone79
    Level 9  
    Helpful post? (0)
    Witam

Szukam i szukam i znaleźć nie mogę nigdzie pomocy, może wy mi pomożecie. Mam elektronicznego papierosa firmy collins. Papieros składa się, nie licząc ustnika z watką, z 2 części. Rozkręcany jest w połowie i dzieli się na część z baterią, podłączoną do ładowarki oraz...część z grzałką.

Problem polega na tym, że po naładowaniu papierosa, włożeniu nowego ustnika z wkładem, wszystko działa pięknie i ładnie....prawie. Po zaciągnięciu się świeci się dioda na końcu jednak nie podaje żadnego dymu tak jak by grzałka nie działała.

Jedyną informacją jaką znalazłem w internecie było przeczyszczenie i wysuszenie części z grzałka przy pomocy spirytusu. Nie pomogło. Baterie mam dwie, ustniki mam 3 nowe kupione....część z baterią jedna więc tu dopatruje się problemu.

Pomóżcie, może ktoś miał podobny przypadek i coś wie jak to naprawić. Papieros, o którym mówię jest jak ten poniżej.

e-papieros niesprawna grzałka ?
  • #2 15 Feb 2014 01:33
    Artpon
    Level 5  
    Helpful post? (0)
    Witam ! ;)

Jest taka możliwość że trzeba małym płaskim śrubokrętem lub szpilką (igłą) podnieść lekko blaszkę która jest umieszczona w baterii przy gwincie ;)
    Po takiej operacji powinno zadziałać ;)
Similar topics to e-papieros niesprawna grzałka ?
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products