Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Kompresor Comparator- czy warto kupić?

mrbuzka 31 Sty 2012 18:09
  • #1 31 Sty 2012 18:09
    mrbuzka
    Poziom 2  

Witam zastanawiam się nad kupnem kompresora z biedronki comparator 24l
    160l/min czy ktoś posiada to urządzenie? Jak się prezentuje i czy jest wart swojej ceny? 190zł więc obniżona cena w stosunku do internetowych ofert. Mam dylemat ze względu, że nie posiadam zaufania co do tej firmy. Jak sądzicie
    ?????

• #2 31 Sty 2012 18:20
    przemoo24
    Poziom 13  

A powiedz mi do czego będziesz chciał stosować tej kompresor?? Jeśli do napompowania od czasu do czasu kół w rowerze to ok. Do cięższych prac się nie nadaje. Choć miałem kiedyś z Biedronki kompresor to nawet nim malowałem przęsła ogrodzeniowe i zarobił na siebie. Poza tym nie ma co ukrywać te urządzenia są głośne.

• #3 31 Sty 2012 18:29
    mrbuzka
    Poziom 2  

Do prac domowych koło, popsikać, pomalować itd.

• #4 31 Sty 2012 18:39
    przemoo24
    Poziom 13  

Można zastosować. Tak jak mówiłem miałem kiedyś taki z Biedronki i wymalował się naprawdę wiele. Drugi podobny kupiłem na Allegro, ale miałem pecha takiego że spadł wentylator z ośki silnika i się spaliło uzwojenie w silniku. Jeszcze jest jeden zasadniczy minus tych konstrukcji. Napęd silnika nie jest przenoszony przez pasek tylko przez sztywne połączenie osi obu podzespołów. Można to rozmontować, ale żeby dobrać części zamienne- pracochłonne i nieopłacalne.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty