Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Auto zoom obrazu głupieje z dekoderem VECTRY

wojjow 02 Lut 2012 19:15 674 0
  • #1 02 Lut 2012 19:15
    wojjow
    Poziom 1  

Mam nowego Philipsa 32PFL6606. Połączony kablem scart (pełny 21 pinowy) z dekoderem VECTRY. Przy zmianie kanałów na kablówce - TV głupieje i zmienia format obrazu wg własnego uznania - 16x9, innym razem autodopasowanie, czasami megazoom. Miałem krótko 5606 i tam tego nie było. W tym wkurza to niemiłosiernie. I nie da się z tym nic zrobić. W kablówce mam na stałe ustawiony format 16x9 ale niektóre programy są nadawane w 4x3. Po przełączeniu programu z panoramą na program z 4x3 Auto zoom telewizora sam się przestawia (rozciąga albo zmienia proporcje) - nie zawsze ale na tyle często , że irytuje.

Proszę o pomoc i informację - jaki model TV najlepiej LED nie ma takiego problemu z Auto zoomem? Może są tu użytkownicy, którzy posiadają konkretny model w którym raz ustawiony format obrazu na Auto zoom zawsze jest prawidłowy i zmienia się na taki jak jest nadawany w Vectrze.

Dodano po 5 [godziny] 59 [minuty]:

Proszę każdego kto korzysta z Vectry poprzez łącze scart i nie macie ŻADNYCH problemów z formatem wyświetlanego obrazu - powiedzcie z jakich marek i modeli korzystacie .

I jeszcze jedno pytanie - jeśli przez scart TV tak szaleje to czy po podłaczeniu np N-ki poprzez hdmi też tak będzie czy hdmi jest lepsze i bardziej pewne?

Dodano po 4 [minuty]:

Chodzi głównie o modele 32"

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme