Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Odbiór telewizji cyfrowej naziemnej

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> RTV Użytkowy -> Instalacje antenowe -> Odbiór telewizji cyfrowej naziemnej
Autor
Wiadomość
linix
Poziom 1
Poziom 1

Post#1 Post autora tematu 03 Lut 2012 11:41   

Odbiór telewizji cyfrowej naziemnej

Witam

Mam problem z odbiorem DVB-T z Krakówa, odbieram tylko MUX2 ale nie mogę odbierać MUX3 mieszkam w okolicy (Sanka, Zalas gm. Krzeszowice)

Posiadam antenę siatkową, płytkę MC-9102B oraz rozgałężnik z wzmacniaczem ARS-1132 oraz tuner DVB-T URZ0090.

Ogólnie jak mam podpięty rozgałęźnik ARS-1132 to w ogóle nic nie łapie, dopiero jak odłącze go i mam bezpośrednie połaczenie z anteną to odpieram MUX2 (jakość 80-90%), natomiast nie mogę odebrać MUX3.
Tuner odnajduje mi programy wyłacznie na kanale 64.

Co musiałbym zrobić aby odbierać MUX2 i 3, czy antena kierunkowa poprawiła by odbiór ?
Powrót do góry

Ceneo

Ceneo

Post# 03 Lut 2012 11:41   

Zobacz najlepsze oferty sprzętu RTV:

Powrót do góry

514242
Poziom 17
Poziom 17

Miasto: Bełchatów

Post#2 03 Lut 2012 13:07   

Re: Odbiór telewizji cyfrowej naziemnej

Płytka MC-9102B to jest wzmacniacz, Rozgałęźnik ze wzmacniaczem zmień na zwykły rozgałęźnik. Według Link jesteś w zasięgu obu mulitpleksów. Pokombinuj z ustawieniem anteny.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> RTV Użytkowy -> Instalacje antenowe -> Odbiór telewizji cyfrowej naziemnej
Strona 1 z 1