X

525i bmw e-34 zamki drzwi przednich

stasiel 05 Feb 2012 15:39
  • #1 05 Feb 2012 15:39
    stasiel
    Level 1  
    Helpful post? (0)
    witam sympatykow bmw ipozostalych samochodziazy. kochani pomozcie bo dostane pier.....! mam bmw e-34 525i rocznik 1992. mam go 3 lata i nigdy nie mialem az takich problemow. sluchajcie. tydzien temu w sobote bylem w pracy. podczas mojej nieobecnosci przez dosyc dlugi czas wyl mi alarm(tak opowiadali mi sasiedzi). pewnie rozladowal mi sie akumulator. i teraz meritum. otoz nie dam rady otworzyc auta ani pilotem jak i tez kluczykiem. myslalem ze zamki mi pozamarzaly ale nic z tego.rozgrzewalem opalarka okolice zamka i nic nie pomoglo. pomozcie czy jest jakis sposob byc moze rozebrania zamka z zewnatrz przy zamknietych drzwiach. chcialbym uniknac najgorszego tzn. wybijania szyb. szkoda by bylo bowiem co prawda rocznik 1992 ale wszystkie szyby oryginalne! z gory dziekuje za pomoc i porade

Post został zgłoszony przez czytelników do moderacji.
    Proszę użyć przycisku sprawdzania pisowni i poprawić treść.
    525i bmw e-34 zamki drzwi przednich

Mod.[CameR]
  • #2 05 Feb 2012 15:42
    PLEXI
    Level 24  
    Helpful post? (0)
    Wejdź pod auto i podłącz prostornik, minus prostownika do bloku silnika, a plus do czerwonego grubego przewodu, który dochodzi do rozrusznika lub alternatora. Zarówno rozrusznik jak i alternator ma cały czas napięcie nawet gdy wyłączysz stacyjką zasilanie w aucie. W ten sposób naładujesz akumulator i powinieneś otworzyć auto z pilota.
  Search 4 million + Products
Browse Products