Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

525i bmw e-34 zamki drzwi przednich

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Zabezpieczenia Pojazdów -> 525i bmw e-34 zamki drzwi przednich
Autor
Wiadomość
stasiel
Poziom 1
Poziom 1

Post#1 Post autora tematu 05 Lut 2012 15:39   

witam sympatykow bmw ipozostalych samochodziazy. kochani pomozcie bo dostane pier.....! mam bmw e-34 525i rocznik 1992. mam go 3 lata i nigdy nie mialem az takich problemow. sluchajcie. tydzien temu w sobote bylem w pracy. podczas mojej nieobecnosci przez dosyc dlugi czas wyl mi alarm(tak opowiadali mi sasiedzi). pewnie rozladowal mi sie akumulator. i teraz meritum. otoz nie dam rady otworzyc auta ani pilotem jak i tez kluczykiem. myslalem ze zamki mi pozamarzaly ale nic z tego.rozgrzewalem opalarka okolice zamka i nic nie pomoglo. pomozcie czy jest jakis sposob byc moze rozebrania zamka z zewnatrz przy zamknietych drzwiach. chcialbym uniknac najgorszego tzn. wybijania szyb. szkoda by bylo bowiem co prawda rocznik 1992 ale wszystkie szyby oryginalne! z gory dziekuje za pomoc i porade

Post został zgłoszony przez czytelników do moderacji.
Proszę użyć przycisku sprawdzania pisowni i poprawić treść.

Mod.[CameR]

Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 05 Lut 2012 15:39   

Powrót do góry

PLEXI
Poziom 19
Poziom 19

Miasto: Grodzisk Wielkopolski

Post#2 05 Lut 2012 15:42   

Re: 525i bmw e-34 zamki drzwi przednich

Wejdź pod auto i podłącz prostornik, minus prostownika do bloku silnika, a plus do czerwonego grubego przewodu, który dochodzi do rozrusznika lub alternatora. Zarówno rozrusznik jak i alternator ma cały czas napięcie nawet gdy wyłączysz stacyjką zasilanie w aucie. W ten sposób naładujesz akumulator i powinieneś otworzyć auto z pilota.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Zabezpieczenia Pojazdów -> 525i bmw e-34 zamki drzwi przednich
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.048 seconds

elektroda.pl temat RSS