Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

tdi nie zapala kontrolka od świec żarowych nie zapala się

wojtek2656 07 Lut 2012 08:30 6255 8
  • #1 07 Lut 2012 08:30
    wojtek2656
    Poziom 6  

witam posiadam seata toledo 96r 1.9 tdi 90km
    ostatnio zostawilem go przed domem i rano z powodu mrozu nie odpalil mi i chcialem odpalic na kable ale tez nic wiec holowaliśmy go az odpalil. przejechalem 20 km zgasilem go i za 10 min nie chcial odpalic akumulator naladowal sie bo krecil ale kontrolka od świec żarowych nie palila sie. myslalem ze to od tego holowania ale dzis wsiadaqm do auta kontrolki od swiec dzialaja wiec ok jade 20 km gasze auto i nie moge odpalic znowu na hol odpalil ale gdy wracalem to mi sie dusil. moze ktos mial podobny problem? sprawidziłem bezpieczniki i świece żarowe i są ok.

• #2 07 Lut 2012 08:50
    elektryku
    Poziom 15  

Podaje napięcie na świece?

• #5 07 Lut 2012 13:47
    Zico63
    Poziom 37  

zaba_1974 napisał:
    lub spalona świeca

Bzdura: wszystkie będą popalone, a to auto i tak nie poinformuje.
    Tak jak Kolega Carrot podaje.

• #6 07 Lut 2012 14:11
    dzul
    Poziom 12  

sprawdź filtr paliwa i ogólnie paliwo. Pewnie mętne ci się zrobiło i pompa ledwo daje rade je przepochać. Skoro kontrolki się znów zapaliły i zgasły, sprawdziłeś świece jet wszystko ok. To podejrzewam paliwo. Wymień filtr paliwa, jeżeli nie był dawno wymieniany i zobaczysz jak twoje ON wygląda.

• #7 07 Lut 2012 22:53
    wojtek2656
    Poziom 6  

świece sa dobre. Moze faktycznie ten filtr. dzieki za rady jutro postaram sie wymienic i sprawdze czy to bylo to.

• #8 07 Lut 2012 23:00
    ftp.kowal
    Poziom 33  

Przecież Ci już dwóch napisało przekaznik nr 109. Poczytaj sobie o nim na elektrodzie jest tego pełno że przez kilka nocy będziesz siedział. Wyciągnij prze lutuj i po sprawie.

• #9 26 Sty 2013 18:17
    Staszek49
    Poziom 33  

Faktem jest, że po roku zareagowałem, ale jestem zdziwiony postępowaniem właściciela auta - w zimie odważył się uruchamiać silnik tdi na hol. Odpalanie w zimie diesla na hol może skończyć silnik, zwłaszcza rozrząd chyba, że źle zrozumiałem treść pytania.

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme