X

Karta graficzna Geforce 9500 gt.

08 Feb 2012 16:33 GRgr2gog
  • #1 08 Feb 2012 16:33
    gr2gog
    Level 7  
    Helpful post? (0)
    Witam, podczas grania w różnorakie gry, począwszy od starych - np. GTA SA, WoW TBC , a skończywszy na "trochę" nowszych - np. TDU 1 po krótkim czasie grania na ekranie widnieją dziwne tekstury ( 1 Miniatura ) , czasem wystarczy zminimalizować grę, a następnie zmaksymalizować, ale nie zawsze to pomaga. Na 2 miniaturce pokaże specyfikacje komputera, oraz temperatury.

Mam jeszczę pytanie, troche odbiegające od tematu , choć niekoniecznie - nie instalowałem żadnych chipsetów, kiedyś próbowałem, ale chyba nie ten co trzeba, bo po każdej instalacji windows nadawał się tylko do reinstalacji - może to jest przyczyną mojego problemu? Jakby był ktoś miły i podrzucił link do stronki www z tym chipsetem to byłbym wdzięczny.

Karta graficzna Geforce 9500 gt. Karta graficzna Geforce 9500 gt.

Obecnie mam zainstalowaną wersję sterowników 285.58 <- najnowszą. Przy starszych sterownikach zamiast dziwnych tekstur wyskakiwał bład, po czym na ekranie widniała rozdzielczość ~640x480 . Karta graficzna Geforce 9500 gt.

Co do sterowników do chipsetu - dokładnie te STEROWNIKI kiedyś instalowałem wielokrotnie na moim komputerze, za każdym razem musiałem od nowa instalować windowsa, instalacja stawała w miejscu w pewnym momencie i musiałem ją anulować.

Czytałem też na innych forach, że przyczyną może być... zasilacz. Obecnie posiadam : Mustang , model : ATX KY-450W. Czytałem, że to jest jeden z gorszych zasilaczów, ale wątpie, aby po nim takie coś wyskakiwało, prędzej komp by się wyłaczał..
  • #2 08 Feb 2012 17:12
    krzysztof1958
    Level 10  
    Helpful post? (0)
    Wróć do starych sterowników. U mnie na tej karcie było coś podobnego.
  • #3 08 Feb 2012 20:37
    gr2gog
    Level 7  
    Topic author Helpful post? (0)
    Przecież napisałem, że na starych sterownikach jest jeszcze gorzej, czytajcie troche ludzie..
  • #4 09 Feb 2012 16:48
    adamadi33
    Level 43  
    Helpful post? (0)
    Podaj markę karty graficznej i jej model.
  • #5 12 Feb 2012 11:04
    termit202
    Level 22  
    Helpful post? (0)
    @Up

Gainward geforce 9500 GT

...
    Może marka i model zasilacza?

Do karty podpięte dodatkowe zasilanie? jeżeli takowe ma?
    Jak tam chłodzenie w środku?

Wygląda mi to na zimne luty...
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products