Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Seat alhambra szarpie na gazie

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Instalacje Gazowe -> Seat alhambra szarpie na gazie
Autor
Wiadomość
A_r_K
Poziom 22
Poziom 22

Post#1 Post autora tematu 17 Lut 2012 16:23   

Seat alhambra szarpie na gazie

Witam.

Mam problem z alhambrą. Szarpie w trakcie jazdy na gazie (na benzynie nie) gdy silnik jest zimny szarpanie jest mniej odczuwalne, niż gody jest ciepły. Nie wiem dlaczego nieraz widać skakanie iskry na przewodach świec. Po zmianie przewodów na kilka dni szarpanie ustąpiło. Nowa kopułka, nowe przewody, nowa cewka. Auto dalej szarpie na gazie. Instalacja sprawdzana przez gazownika z diagnozą że gaz jest sprawny i to coś z silnikiem może rozrząd. Rozrząd był niedawno robiony z powodu kilometrów i nie wpłynął na prace silnika.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 17 Lut 2012 16:23   

Powrót do góry

zeimp
Moderator Samochody
Moderator Samochody

Miasto: Bergen.

Post#2 17 Lut 2012 16:54   

Re: Seat alhambra szarpie na gazie

Najpierw, to podaj dokładniejsze dane (instalacja LPG?). Poza tym, skoro Twój gazownik nie doszedł do tego, że do cylindrów nie dociera wystarczająca ilość gazu, to zmień tegoż "gaziarza", bo silnik jest głodny...
A_r_K napisał:
Szarpie w trakcie jazdy na gazie (na benzynie nie)

Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 17 Lut 2012 16:54   

Powrót do góry

A_r_K
Poziom 22
Poziom 22

Post#3 Post autora tematu 18 Lut 2012 00:03   

Silnik: ADY
Gaz: STAG 4
Jeśli chodzi o dawke gazu to podobno była regulowana tak jak i powietrze. niestety nic to nie dało. Jutro może będę miał okazje podpiąć się pod gaz to sprawdzę ustawienia.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 18 Lut 2012 00:03   

Powrót do góry

drazan
Poziom 2
Poziom 2

Post#4 18 Lut 2012 00:34   

Witaj miałem podobny problem z moim seatem. Sprawdź sobie odmę czy czasami niema w niej dziwnej mazi jak będzie przeczyść ja i będzie ok mi to pomogło i wymień filtr powietrza levatowski.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Instalacje Gazowe -> Seat alhambra szarpie na gazie
Strona 1 z 1