X

Kłopot z aktualizacja - win xp

kafar610 21 Feb 2012 19:12
  • #1 21 Feb 2012 19:12
    kafar610
    Level 16  
    Helpful post? (0)
    Witam
    Mam taki problem, otóż nie mogę zainstalować tej oto aktualizacji

Dodatek Service Pack 1 dla programu Microsoft .NET Framework 3.5 i aktualizacja rodziny produktów .NET Framework 3.5 dla wersji platformy .NET od 2.0 do 3.5 (KB951847): procesory x86

Proszę o pomoc :)
  • #2 21 Feb 2012 19:15
    Kolobos
    Spec od komputerów
    Helpful post? (0)
    Instalujesz przez WU czy recznie? Jezeli przez WU to pobierz ta aktualizacje i zainstaluj normalnie.
  • #3 22 Feb 2012 06:20
    Matuzalem
    Level 43  
    Helpful post? (0)
    A gdyby nadal sytuacja się nie zmieniła, to podaj sygnaturę błędu (zapewne coś w stylu 0x800xxxxx).
    Możesz też spróbować wyłączyć na chwilę usługę aktualizacji automatycznych i wyczyścić zawartość folderu SoftwareDistibution (plik tekstowy może zostać). Po tej operacji usługę włącz ponownie i sprawdź efekt.
    Są jeszcze "kombinacje" z przerejestrowaniem bibliotek, ale jest szansa, iż nie będą one potrzebne.
  • #4 22 Feb 2012 14:56
    iagre
    Level 34  
    Helpful post? (0)
    Jakiś czas temu miałem podobny problem. Nie chciały zainstalować się niektóre frameworki i ich SP - wersje o niższych numerach podczas gdy był zainstalowany framework o wyższym nr. Rozwiązaniem problemu było odinstalowanie wyższych numerów frameworków i instalowanie wszystkiego pojedynczo w kolejności według numeracji framewoków.
  • #5 22 Feb 2012 16:12
    kafar610
    Level 16  
    Topic author Helpful post? (0)
    iagre wrote:
    0x800xxxxx
    nie mam czegoś takiego.
    Matuzalem wrote:
    Możesz też spróbować wyłączyć na chwilę usługę aktualizacji automatycznych i wyczyścić zawartość folderu SoftwareDistibution (plik tekstowy może zostać). Po tej operacji usługę włącz ponownie i sprawdź efekt.

Próbowałem to zrobić ale też nie wyszło. Został tam folder datastore.
    Jak mam zainstalować aktualizacje ręcznie?
  • #6 22 Feb 2012 16:19
    krzychupar
    Level 37  
    Helpful post? (0)
    Pobierasz np. z tej strony To view the material on this forum you must be logged in. i instalujesz.
  • #7 22 Feb 2012 17:23
    kafar610
    Level 16  
    nie działa ....
  • #8 22 Feb 2012 17:30
    Matuzalem
    Level 43  
    Helpful post? (+1)
    kafar610 - nie dość, że jesteś w stosowaniu się do zasad pisowni równie niechlujny, jak w przypisywaniu słów osobom, to jeszcze Twoje posty poza "raportem" o tym, że coś Ci się nie udało nie zawierają żadnych konkretów.
    Nieudana aktualizacja musi być opatrzona sygnaturą błędu - co najmniej na stronie WU lub w logu WU.
    Gdybyś chciał się wykazać odrobiną choćby własnej pracy, to byś znalazł informacje o innych niż przeze mnie wskazanych sposobach 'pozbycia się" zawartości katalogu SD (te informacje są dostępne również na elektrodzie).

Albo więc zaczniesz stosować się do Regulaminu forum, albo ciągnięcie tego wątku nie ma sensu.
  • #9 15 Sep 2015 21:40
    kafar610
    Level 16  
    Do zamknięcia
  Search 4 million + Products
Browse Products