Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Kłopot z aktualizacja - win xp

kafar610 21 Lut 2012 19:12
  • #1 21 Lut 2012 19:12
    kafar610
    Poziom 16  

Witam
    Mam taki problem, otóż nie mogę zainstalować tej oto aktualizacji

Dodatek Service Pack 1 dla programu Microsoft .NET Framework 3.5 i aktualizacja rodziny produktów .NET Framework 3.5 dla wersji platformy .NET od 2.0 do 3.5 (KB951847): procesory x86

Proszę o pomoc :)

• #2 21 Lut 2012 19:15
    Kolobos
    Spec od komputerów

Instalujesz przez WU czy recznie? Jezeli przez WU to pobierz ta aktualizacje i zainstaluj normalnie.

• #3 22 Lut 2012 06:20
    Matuzalem
    Poziom 43  

A gdyby nadal sytuacja się nie zmieniła, to podaj sygnaturę błędu (zapewne coś w stylu 0x800xxxxx).
    Możesz też spróbować wyłączyć na chwilę usługę aktualizacji automatycznych i wyczyścić zawartość folderu SoftwareDistibution (plik tekstowy może zostać). Po tej operacji usługę włącz ponownie i sprawdź efekt.
    Są jeszcze "kombinacje" z przerejestrowaniem bibliotek, ale jest szansa, iż nie będą one potrzebne.

• #4 22 Lut 2012 14:56
    iagre
    Poziom 34  

Jakiś czas temu miałem podobny problem. Nie chciały zainstalować się niektóre frameworki i ich SP - wersje o niższych numerach podczas gdy był zainstalowany framework o wyższym nr. Rozwiązaniem problemu było odinstalowanie wyższych numerów frameworków i instalowanie wszystkiego pojedynczo w kolejności według numeracji framewoków.

• #5 22 Lut 2012 16:12
    kafar610
    Poziom 16  

iagre napisał:
    0x800xxxxx
    nie mam czegoś takiego.
    Matuzalem napisał:
    Możesz też spróbować wyłączyć na chwilę usługę aktualizacji automatycznych i wyczyścić zawartość folderu SoftwareDistibution (plik tekstowy może zostać). Po tej operacji usługę włącz ponownie i sprawdź efekt.

Próbowałem to zrobić ale też nie wyszło. Został tam folder datastore.
    Jak mam zainstalować aktualizacje ręcznie?

• #6 22 Lut 2012 16:19
    krzychupar
    Poziom 38  

Pobierasz np. z tej strony Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany i instalujesz.

• #7 22 Lut 2012 17:23
    kafar610
    Poziom 16  

nie działa ....

• #8 22 Lut 2012 17:30
    Matuzalem
    Poziom 43  

kafar610 - nie dość, że jesteś w stosowaniu się do zasad pisowni równie niechlujny, jak w przypisywaniu słów osobom, to jeszcze Twoje posty poza "raportem" o tym, że coś Ci się nie udało nie zawierają żadnych konkretów.
    Nieudana aktualizacja musi być opatrzona sygnaturą błędu - co najmniej na stronie WU lub w logu WU.
    Gdybyś chciał się wykazać odrobiną choćby własnej pracy, to byś znalazł informacje o innych niż przeze mnie wskazanych sposobach 'pozbycia się" zawartości katalogu SD (te informacje są dostępne również na elektrodzie).

Albo więc zaczniesz stosować się do Regulaminu forum, albo ciągnięcie tego wątku nie ma sensu.

• #9 15 Wrz 2015 21:40
    kafar610
    Poziom 16  

Do zamknięcia

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty