Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Klucze NEO, PROLINE, YATO Czy Coval ?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Klucze NEO, PROLINE, YATO Czy Coval ?
Autor
Wiadomość
Marcus'79
Poziom 13
Poziom 13

Miasto: Piekary Śląskie

Post#1 Post autora tematu 22 Lut 2012 11:21   

Klucze NEO, PROLINE, YATO Czy Coval ?

Witam

Właśnie dokompletowuję zestaw nasadek 3/4"
Raczej na własne potrzeby, więc szukam klasy średnio profesjonalnej jak w temacie.
Osobiście skłaniam się ku NEO lub PROLINE, ale nie jestem pewien.
NEO wychodzi z pod skrzydeł TOPEX'a a niestety pamiętam czasy kiedy ta marka nie nalezała do solidnych.
PROLINE pojawił się jakiś czas temu i trudno powiedzieć co to jest.
Dotychczas pracuje narzędziami marki STAHLSON sprzedawanych przez Castoramę i przyznam, że są bardzo dobrzej jakości - wytrzymałość i precyzja wykonania bez zarzutów. Problem w tym, że nie mają w ofercie nasadek 3/4" więc muszę szukać czegoś innego, a że zakupy robię przez neta to nie mam możliwości ocenić organoleptycznie - wyważyć i obstukać :)

Czy ktoś ma doświadczenie w pracy z w/w narzędziami ?
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 22 Lut 2012 11:21   

Powrót do góry

Adas220
Poziom 11
Poziom 11

Miasto: Mzyki

Post#2 22 Lut 2012 12:22   

Re: Klucze NEO, PROLINE, YATO Czy Coval ?

Witam kolego, ja mam taki zestaw od jakiegoś roku http://obrazki.elektroda.pl/1585800100_1329905801.jpg i trochę go użytkuję,nie leży na półce bezczynnie i póki co jestem zadowolony,nic się nie połamało,urwało czy pękło,są solidne.Jeśli jesteś z Piekar Śl. to czemu nie podjedziesz sobie na giełdę do Gliwic w niedzielę,tam byś kupił taniej niż na alledrogo czy innym portalu i jest olbrzymi wybór no i możesz oceniać trzymając każdy klucz w ręce.
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 22 Lut 2012 12:22   

Powrót do góry

kkknc
Poziom 23
Poziom 23

Post#3 22 Lut 2012 12:25   

Był temat na elektrodzie o kluczach, poszukaj.
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 22 Lut 2012 12:25   

Powrót do góry

Przemo9826
Poziom 26
Poziom 26

Post#4 25 Lut 2012 20:53   

Regulamin

3.1.16. (14) Publikowanie wpisów zawierających pytanie/zgłoszenie problemu, na które udzielono już poprawnej odpowiedzi. Przed publikacją wpisu Użytkownik zobowiązany jest do sprawdzenia za pomocą wyszukiwarki Forum, czy dany problem był już poruszany.

Kosz.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Klucze NEO, PROLINE, YATO Czy Coval ?
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.154 seconds

elektroda.pl temat RSS