Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search  | Register  | Log in

This site uses cookies. Learn more about cookies and changing the settings in your browser.

Klucze NEO, PROLINE, YATO Czy Coval ?

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Bin -> Bin Archives -> Klucze NEO, PROLINE, YATO Czy Coval ?
Author
Poziom 13
Poziom 13

Post#1 Post from the author of the topic 22 Feb 2012 10:21   

Klucze NEO, PROLINE, YATO Czy Coval ?

Witam

Właśnie dokompletowuję zestaw nasadek 3/4"
Raczej na własne potrzeby, więc szukam klasy średnio profesjonalnej jak w temacie.
Osobiście skłaniam się ku NEO lub PROLINE, ale nie jestem pewien.
NEO wychodzi z pod skrzydeł TOPEX'a a niestety pamiętam czasy kiedy ta marka nie nalezała do solidnych.
PROLINE pojawił się jakiś czas temu i trudno powiedzieć co to jest.
Dotychczas pracuje narzędziami marki STAHLSON sprzedawanych przez Castoramę i przyznam, że są bardzo dobrzej jakości - wytrzymałość i precyzja wykonania bez zarzutów. Problem w tym, że nie mają w ofercie nasadek 3/4" więc muszę szukać czegoś innego, a że zakupy robię przez neta to nie mam możliwości ocenić organoleptycznie - wyważyć i obstukać Smile

Czy ktoś ma doświadczenie w pracy z w/w narzędziami ?

Helpful message? + -

Back to top

Ad

Ad

Post# 22 Feb 2012 10:21   

Back to top

Adas220
Poziom 11
Poziom 11

Post#2 22 Feb 2012 11:22   

Re: Klucze NEO, PROLINE, YATO Czy Coval ?

Witam kolego, ja mam taki zestaw od jakiegoś rokuTo view the material on this forum you must be logged in. i trochę go użytkuję,nie leży na półce bezczynnie i póki co jestem zadowolony,nic się nie połamało,urwało czy pękło,są solidne.Jeśli jesteś z Piekar Śl. to czemu nie podjedziesz sobie na giełdę do Gliwic w niedzielę,tam byś kupił taniej niż na alledrogo czy innym portalu i jest olbrzymi wybór no i możesz oceniać trzymając każdy klucz w ręce.

Helpful message? + -

Back to top

Ad

Ad

Post# 22 Feb 2012 11:22   

Back to top

kkknc
Poziom 23
Poziom 23

Post#3 22 Feb 2012 11:25   

Był temat na elektrodzie o kluczach, poszukaj.

Helpful message? + -

Back to top

Ad

Ad

Post# 22 Feb 2012 11:25   

Back to top

Przemo9826
Moderator Samochody
Moderator Samochody

Post#4 25 Feb 2012 19:53   

To view the material on this forum you must be logged in.

3.1.16. (14) Publikowanie wpisów zawierających pytanie/zgłoszenie problemu, na które udzielono już poprawnej odpowiedzi. Przed publikacją wpisu Użytkownik zobowiązany jest do sprawdzenia za pomocą wyszukiwarki Forum, czy dany problem był już poruszany.

Kosz.

Helpful message? + -

Back to top

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Bin -> Bin Archives -> Klucze NEO, PROLINE, YATO Czy Coval ?
Page 1 of 1

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Contact

Page generation time: 0.057 seconds

elektroda.pl topic RSS feed