Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Klucze NEO, PROLINE, YATO Czy Coval ?

Strona Główna -> Forum elektroda.pl-> Kosz -> Kosz Archiwum ->Klucze NEO, PROLINE, YATO Czy Coval ? Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu 
AutorSchowaj lewą kolumnę Wiadomość
Marcus'79
Poziom 13
Poziom 13

Miasto: Piekary Śląskie

Marcus'79
Poziom 13
Post#1 22 Lut 2012 10:21  Autor tematu   

Klucze NEO, PROLINE, YATO Czy Coval ?

Witam

Właśnie dokompletowuję zestaw nasadek 3/4"
Raczej na własne potrzeby, więc szukam klasy średnio profesjonalnej jak w temacie.
Osobiście skłaniam się ku NEO lub PROLINE, ale nie jestem pewien.
NEO wychodzi z pod skrzydeł TOPEX'a a niestety pamiętam czasy kiedy ta marka nie nalezała do solidnych.
PROLINE pojawił się jakiś czas temu i trudno powiedzieć co to jest.
Dotychczas pracuje narzędziami marki STAHLSON sprzedawanych przez Castoramę i przyznam, że są bardzo dobrzej jakości - wytrzymałość i precyzja wykonania bez zarzutów. Problem w tym, że nie mają w ofercie nasadek 3/4" więc muszę szukać czegoś innego, a że zakupy robię przez neta to nie mam możliwości ocenić organoleptycznie - wyważyć i obstukać Smile

Czy ktoś ma doświadczenie w pracy z w/w narzędziami ?

Oceń post: + -1 -
Powrót do góry
Ad

Ad

Ad

Powrót do góry
Adas220
Poziom 11
Poziom 11

Miasto: Mzyki

Adas220
Poziom 11
Post#2 22 Lut 2012 11:22    

Re: Klucze NEO, PROLINE, YATO Czy Coval ?

Witam kolego, ja mam taki zestaw od jakiegoś rokuAby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany i trochę go użytkuję,nie leży na półce bezczynnie i póki co jestem zadowolony,nic się nie połamało,urwało czy pękło,są solidne.Jeśli jesteś z Piekar Śl. to czemu nie podjedziesz sobie na giełdę do Gliwic w niedzielę,tam byś kupił taniej niż na alledrogo czy innym portalu i jest olbrzymi wybór no i możesz oceniać trzymając każdy klucz w ręce.

Oceń post: + 0 -
Powrót do góry
Ad

Ad

Ad

Powrót do góry
kkknc
Poziom 23
Poziom 23

kkknc
Poziom 23
Post#3 22 Lut 2012 11:25    

Był temat na elektrodzie o kluczach, poszukaj.

Powrót do góry
Ad

Ad

Ad

Powrót do góry
Przemo9826
Moderator Samochody
Moderator Samochody

Przemo9826
Moderator Samochody
Post#4 25 Lut 2012 19:53    

Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany

3.1.16. (14) Publikowanie wpisów zawierających pytanie/zgłoszenie problemu, na które udzielono już poprawnej odpowiedzi. Przed publikacją wpisu Użytkownik zobowiązany jest do sprawdzenia za pomocą wyszukiwarki Forum, czy dany problem był już poruszany.

Kosz.

Powrót do góry
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu     Strona Główna -> Forum elektroda.pl-> Kosz -> Kosz Archiwum -> Klucze NEO, PROLINE, YATO Czy Coval ?
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Kontakt

Page generation time: 0.037 seconds

elektroda.pl temat RSS