Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Klucze NEO, PROLINE, YATO Czy Coval ?

Marcus'79 22 Lut 2012 10:21 6456 3
  • #1 22 Lut 2012 10:21
    Marcus'79
    Poziom 13  

Witam

Właśnie dokompletowuję zestaw nasadek 3/4"
    Raczej na własne potrzeby, więc szukam klasy średnio profesjonalnej jak w temacie.
    Osobiście skłaniam się ku NEO lub PROLINE, ale nie jestem pewien.
    NEO wychodzi z pod skrzydeł TOPEX'a a niestety pamiętam czasy kiedy ta marka nie nalezała do solidnych.
    PROLINE pojawił się jakiś czas temu i trudno powiedzieć co to jest.
    Dotychczas pracuje narzędziami marki STAHLSON sprzedawanych przez Castoramę i przyznam, że są bardzo dobrzej jakości - wytrzymałość i precyzja wykonania bez zarzutów. Problem w tym, że nie mają w ofercie nasadek 3/4" więc muszę szukać czegoś innego, a że zakupy robię przez neta to nie mam możliwości ocenić organoleptycznie - wyważyć i obstukać :)

Czy ktoś ma doświadczenie w pracy z w/w narzędziami ?

• #2 22 Lut 2012 11:22
    Adas220
    Poziom 12  

Witam kolego, ja mam taki zestaw od jakiegoś rokuAby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany i trochę go użytkuję,nie leży na półce bezczynnie i póki co jestem zadowolony,nic się nie połamało,urwało czy pękło,są solidne.Jeśli jesteś z Piekar Śl. to czemu nie podjedziesz sobie na giełdę do Gliwic w niedzielę,tam byś kupił taniej niż na alledrogo czy innym portalu i jest olbrzymi wybór no i możesz oceniać trzymając każdy klucz w ręce.

• #3 22 Lut 2012 11:25
    kkknc
    Poziom 39  

Był temat na elektrodzie o kluczach, poszukaj.

• #4 25 Lut 2012 19:53
    Przemo9826
    VIP Zasłużony dla elektroda

Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany

3.1.16. (14) Publikowanie wpisów zawierających pytanie/zgłoszenie problemu, na które udzielono już poprawnej odpowiedzi. Przed publikacją wpisu Użytkownik zobowiązany jest do sprawdzenia za pomocą wyszukiwarki Forum, czy dany problem był już poruszany.

Kosz.

Szybka odpowiedź lub zadaj pytanie
Dziękuję Ci. Ta wiadomość oczekuje na moderatora.
 Szukaj w ofercie
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME