X

Klucze NEO, PROLINE, YATO Czy Coval ?

Marcus'79 22 Feb 2012 10:21
  • #1 22 Feb 2012 10:21
    Marcus'79
    Level 13  
    Helpful post? (-1)
    Witam

Właśnie dokompletowuję zestaw nasadek 3/4"
    Raczej na własne potrzeby, więc szukam klasy średnio profesjonalnej jak w temacie.
    Osobiście skłaniam się ku NEO lub PROLINE, ale nie jestem pewien.
    NEO wychodzi z pod skrzydeł TOPEX'a a niestety pamiętam czasy kiedy ta marka nie nalezała do solidnych.
    PROLINE pojawił się jakiś czas temu i trudno powiedzieć co to jest.
    Dotychczas pracuje narzędziami marki STAHLSON sprzedawanych przez Castoramę i przyznam, że są bardzo dobrzej jakości - wytrzymałość i precyzja wykonania bez zarzutów. Problem w tym, że nie mają w ofercie nasadek 3/4" więc muszę szukać czegoś innego, a że zakupy robię przez neta to nie mam możliwości ocenić organoleptycznie - wyważyć i obstukać :)

Czy ktoś ma doświadczenie w pracy z w/w narzędziami ?
  • #2 22 Feb 2012 11:22
    Adas220
    Level 12  
    Helpful post? (0)
    Witam kolego, ja mam taki zestaw od jakiegoś rokuTo view the material on this forum you must be logged in. i trochę go użytkuję,nie leży na półce bezczynnie i póki co jestem zadowolony,nic się nie połamało,urwało czy pękło,są solidne.Jeśli jesteś z Piekar Śl. to czemu nie podjedziesz sobie na giełdę do Gliwic w niedzielę,tam byś kupił taniej niż na alledrogo czy innym portalu i jest olbrzymi wybór no i możesz oceniać trzymając każdy klucz w ręce.
  • #3 22 Feb 2012 11:25
    kkknc
    Level 39  
    Helpful post? (0)
    Był temat na elektrodzie o kluczach, poszukaj.
  • #4 25 Feb 2012 19:53
    Przemo9826
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Helpful post? (0)
    To view the material on this forum you must be logged in.

3.1.16. (14) Publikowanie wpisów zawierających pytanie/zgłoszenie problemu, na które udzielono już poprawnej odpowiedzi. Przed publikacją wpisu Użytkownik zobowiązany jest do sprawdzenia za pomocą wyszukiwarki Forum, czy dany problem był już poruszany.

Kosz.
  Search 4 million + Products
Browse Products