Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search  | Register  | Log in

This site uses cookies. Learn more about cookies and changing the settings in your browser.

Ford Focus Mk1 nie działa centralny zamek.

Post new topic  This topic is locked      Main Page -> Forum Index -> Auto Service -> Auto Electronics and Electrical -> Ford Focus Mk1 nie działa centralny zamek.
Author
Poziom 15
Poziom 15

Post#1 Post from the author of the topic 22 Feb 2012 10:45   

Ford Focus Mk1 nie działa centralny zamek.

Witam,

Po wymianie baterii (rozkodowaniu pilota centralnego zamka) nie mogę zakodować pilota w kluczyku do samochodu. Postępuję według procedury (4 razy w ciągu 10 sekund przekręcić kluczykiem z pozycji II na I w stacyjce) i po pojawieniu się sygnału dźwiękowego naciskam jeden z przycisków w pilocie i czekam pozostały czas i nic, brak komunikacji pilota z modułem.

Jakieś propozycje usterki?
Jak lub gdzie sprawdzić ten pilot? (czytałem że częstotliwością i telewizorem ale nie udało mi się)

Gdzie znajduje się centralka od centralnego zamka?

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 22 Feb 2012 10:45   

Back to top

carsmot
Poziom 16
Poziom 16

Post#2 22 Feb 2012 21:25   

Re: Ford Focus Mk1 nie działa centralny zamek.

Który rok sam. ? Jeśli po lifcie (od 2002 wzwyż) to odepnij akumulator na 15 minut i po podłączeniu powtórz procedurę kodowania .

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 22 Feb 2012 21:25   

Back to top

tomaszek1234
Poziom 15
Poziom 15

Post#3 Post from the author of the topic 23 Feb 2012 12:19   

Re: Ford Focus Mk1 nie działa centralny zamek.

rok 2001 odłączałem i nic to nie pomogło. obawiam się że uszkodzeniu uległ pilot jednak nie mam zielonego pojęcia jak można by go sprawdzić.

Właśnie wróciłem z garażu. Kolejny raz próbowałem zaprogramować.
4 razy przekręcam kluczyk z pozycji I na II, pojawia się sygnał dźwiękowy przyciskam przycisk zamknięcia drzwi na pilocie (kluczyk znajduje się w stacyjce w pozycji I) odczekuję trochę czasu bo powinien pojawić się sygnał dźwiękowy o zakończeniu programowania, jednak się nie pojawia. Próbowałem też drugiego sposobu a mianowicie po naciśnięciu przycisku zamknięcia drzwi przekręcam kluczyk w pozycję z I na II i spowrotem na I i również nie ma sygnału potwierdzającego zakończenie programowania.

Helpful message? + -

Back to top

Post new topic  This topic is locked      Main Page -> Forum Index -> Auto Service -> Auto Electronics and Electrical -> Ford Focus Mk1 nie działa centralny zamek.
Page 1 of 1
Similar topics
Ford Focus mk1 - zamek centralny nie działa (2)
Centralny zamek Ford Focus MK1 (6)
ford focus mk1 centralny zamek (4)
Ford Focus II nie działa centralny zamek (6)
ford focus centralny zamek z pilota nie działa! (3)
ford focus 1999 nie działa centralny zamek (1)
Ford Focus 2002 - Nie działa centralny zamek (6)
Ford Focus 1999r tdti-nie działa centralny zamek. (7)
Focus Mk1 - Ford Focus Mk1 nie działa sprężarka klimy (2)
centralny zamek nie działa Ford focus 1.8 TDDI rok 1999. (4)

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Contact

Page generation time: 0.038 seconds

elektroda.pl topic RSS feed