Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Ford Focus Mk1 nie działa centralny zamek.

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Elektryka i elektronika -> Ford Focus Mk1 nie działa centralny zamek.
Autor
Wiadomość
tomaszek1234
Poziom 15
Poziom 15

Miasto: Zamość

Post#1 Post autora tematu 22 Lut 2012 11:45   

Ford Focus Mk1 nie działa centralny zamek.

Witam,

Po wymianie baterii (rozkodowaniu pilota centralnego zamka) nie mogę zakodować pilota w kluczyku do samochodu. Postępuję według procedury (4 razy w ciągu 10 sekund przekręcić kluczykiem z pozycji II na I w stacyjce) i po pojawieniu się sygnału dźwiękowego naciskam jeden z przycisków w pilocie i czekam pozostały czas i nic, brak komunikacji pilota z modułem.

Jakieś propozycje usterki?
Jak lub gdzie sprawdzić ten pilot? (czytałem że częstotliwością i telewizorem ale nie udało mi się)

Gdzie znajduje się centralka od centralnego zamka?
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 22 Lut 2012 11:45   

Powrót do góry

carsmot
Poziom 16
Poziom 16

Miasto: Wrocław

Post#2 22 Lut 2012 22:25   

Re: Ford Focus Mk1 nie działa centralny zamek.

Który rok sam. ? Jeśli po lifcie (od 2002 wzwyż) to odepnij akumulator na 15 minut i po podłączeniu powtórz procedurę kodowania .
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 22 Lut 2012 22:25   

Powrót do góry

tomaszek1234
Poziom 15
Poziom 15

Miasto: Zamość

Post#3 Post autora tematu 23 Lut 2012 13:19   

Re: Ford Focus Mk1 nie działa centralny zamek.

rok 2001 odłączałem i nic to nie pomogło. obawiam się że uszkodzeniu uległ pilot jednak nie mam zielonego pojęcia jak można by go sprawdzić.

Właśnie wróciłem z garażu. Kolejny raz próbowałem zaprogramować.
4 razy przekręcam kluczyk z pozycji I na II, pojawia się sygnał dźwiękowy przyciskam przycisk zamknięcia drzwi na pilocie (kluczyk znajduje się w stacyjce w pozycji I) odczekuję trochę czasu bo powinien pojawić się sygnał dźwiękowy o zakończeniu programowania, jednak się nie pojawia. Próbowałem też drugiego sposobu a mianowicie po naciśnięciu przycisku zamknięcia drzwi przekręcam kluczyk w pozycję z I na II i spowrotem na I i również nie ma sygnału potwierdzającego zakończenie programowania.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Elektryka i elektronika -> Ford Focus Mk1 nie działa centralny zamek.
Strona 1 z 1