X

Podłączanie kina domowego sony pod sieć wi-fi

23 Feb 2012 22:37 GUGumeBeer
  • #1 23 Feb 2012 22:37
    GumeBeer
    Level 7  
    Helpful post? (0)
    Posiadam kino domowe sony(BDV-EF200), z dwoma wejściami usb. Chciałbym wykorzystać jedno dla karty wi-fi na usb. Tylko nie wiem jak wpisze hasło do sieci i czy takie kart na usb będą współpracować z takim urządzeniem. I to właśnie jest mój problem. Jaką kartę będę musiał kupić aby współpracowała z kinem domowym i jak odbędzie się jej konfiguracja?
  • #2 23 Feb 2012 22:40
    wowindo
    Level 10  
    Helpful post? (0)
    dowiedz się czy sony "wypuściło" kartę wifi na usb konkretnie pod ten sprzęt.
    jeżeli będziesz chciał użyć jakiej kolwiek innej może być ciężko. miałem taki problem przy zakupie nieoryginalnej karty na usb do telewizora.
  • #3 24 Feb 2012 00:35
    GumeBeer
    Level 7  
    Topic author Helpful post? (0)
    Faktycznie po przejrzeniu strony sony dowiedziałem się że trzeba dokupić specjalną kartę wi-fi od sony za 300zł. Po głębszym przemyśleniu sprawy jednak pozostanę przy kablu :P
  • #4 24 Feb 2012 08:28
    dipol_wlan
    Level 23  
    Helpful post? (+1)
    Możesz też poszukać po forach alternatywnej karty (tańszej) - często liczy się tylko chipset karty i tanie karty działają z telewizorami itd.
  • #5 24 Feb 2012 10:06
    gkasp
    Level 13  
    Helpful post? (0)
    do sony - jako adapter wifi - stosuje się jedyny słuszny UWA BR100

Podłączanie kina domowego sony pod sieć wi-fi

zgodnie z popularnym serwisem aukcyjnym - mnożna znaleźć w cenie poniżej 200 PLN
  • #6 24 Feb 2012 11:51
    GumeBeer
    Level 7  
    Właśnie kupiłem ten adapter wi-fi przez stronę aukcyjną, A jego konfiguracja ? Wystarczy go wpiąć do usb wpisać hasło i po sprawie ?
  • #7 24 Feb 2012 13:12
    gkasp
    Level 13  
    Helpful post? (0)
    tak - wystarczy go wpiąć
    skonfigurować połączenie sieci bezprzewodowej - "dopuścić" urządzenie i powinno działać

bynajmniej u mnie tak było z telewizorem...

rozumiem, że menu kontekstowe kina - wyświetla Ci się na TV :)
  • #8 24 Feb 2012 15:20
    GumeBeer
    Level 7  
    Oczywiście że wyświetla mi się na TV :-P OK dzięki za pomoc. Temat można zamknąć.
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products