Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Quad ATV (can-am) Bombardier Ds 650 Brak iskry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Quad ATV (can-am) Bombardier Ds 650 Brak iskry
Autor
Wiadomość
rodzer4
Poziom 3
Poziom 3

Miasto: wańkowa

Post#1 Post autora tematu 01 Mar 2012 09:49   

Witam szanownych kolegów.
W moim bombardierze ds 650 (2006r) pojawił się następujący problem, mianowicie podczas jazdy zanikła iskra i quad zgasł, na razie bezskutecznie szukam iskry, wymieniłem nowy olej, filtr, nowe świece. Posiadam do niego schemat elektryczny ale nie wiem do końca jak się za niego zabrać, bezpieczniki wszystkie wymienione na nowe połączenia sprawdzone. Niżej zamieszczam schemat elektryczny i zdjęcie modułu z pinami i oporami.

Quad ATV (can-am) Bombardier Ds 650 Brak iskry Quad ATV (can-am) Bombardier Ds 650 Brak iskry ]Link[/url]
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 01 Mar 2012 09:49   

Powrót do góry

rodzer4
Poziom 3
Poziom 3

Miasto: wańkowa

Post#2 Post autora tematu 09 Maj 2012 11:07   

Re: Quad ATV (can-am) Bombardier Ds 650 Brak iskry

Witam koledzy mam pytanie do znawców tematu ponieważ nie mogę dostać odpowiedniego zamiennika do bombardiera, mam możliwość uzyskania zamiennika ale z wersji starszej czyli 2000 rok z kabelkiem a mój jest 2006 bez kabelka i pytanie jak teraz podłączyc te kabelki aby wszystko się zgadzało dodam że na wtyczce u mnie jest aż 3 czarne kabelki a w tym module z kabelkami jest tylko 1 czarny ;/

Dodano po 4 [minuty]:

Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Quad ATV (can-am) Bombardier Ds 650 Brak iskry
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.051 seconds

elektroda.pl temat RSS