Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search  | Register  | Log in

This site uses cookies. Learn more about cookies and changing the settings in your browser.

Quad ATV (can-am) Bombardier Ds 650 Brak iskry

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Bin -> Bin Archives -> Quad ATV (can-am) Bombardier Ds 650 Brak iskry
Author
Poziom 3
Poziom 3

Post#1 Post from the author of the topic 01 Mar 2012 08:49   

Quad ATV (can-am) Bombardier Ds 650 Brak iskry

Witam szanownych kolegów.
W moim bombardierze ds 650 (2006r) pojawił się następujący problem, mianowicie podczas jazdy zanikła iskra i quad zgasł, na razie bezskutecznie szukam iskry, wymieniłem nowy olej, filtr, nowe świece. Posiadam do niego schemat elektryczny ale nie wiem do końca jak się za niego zabrać, bezpieczniki wszystkie wymienione na nowe połączenia sprawdzone. Niżej zamieszczam schemat elektryczny i zdjęcie modułu z pinami i oporami.

To view the material on this forum you must be logged in. To view the material on this forum you must be logged in. ]Link[/url]

Helpful message? + -

Back to top

Ad

Ad

Post# 01 Mar 2012 08:49   

Back to top

rodzer4
Poziom 3
Poziom 3

Post#2 Post from the author of the topic 09 May 2012 11:07   

Re: Quad ATV (can-am) Bombardier Ds 650 Brak iskry

Witam koledzy mam pytanie do znawców tematu ponieważ nie mogę dostać odpowiedniego zamiennika do bombardiera, mam możliwość uzyskania zamiennika ale z wersji starszej czyli 2000 rok z kabelkiem a mój jest 2006 bez kabelka i pytanie jak teraz podłączyc te kabelki aby wszystko się zgadzało dodam że na wtyczce u mnie jest aż 3 czarne kabelki a w tym module z kabelkami jest tylko 1 czarny ;/

Dodano po 4 [minuty]:

To view the material on this forum you must be logged in.

Helpful message? + -

Back to top

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Bin -> Bin Archives -> Quad ATV (can-am) Bombardier Ds 650 Brak iskry
Page 1 of 1

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Contact

Page generation time: 0.043 seconds

elektroda.pl topic RSS feed