Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

laptop nie chce sie calkowicie wlaczyc

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Laptopy Hardware -> laptop nie chce sie calkowicie wlaczyc
Autor
Wiadomość
Nhire
Poziom 7
Poziom 7

Miasto: London

Post#1 Post autora tematu 04 Mar 2012 12:16   

laptop nie chce sie calkowicie wlaczyc

Witam od razu wspomne iz moj laptop nie dziala I pisze na black berry wiec nie dziwcie sie z braku polskich liter.
Odnosnie mojego problemu: wczoraj kilka razy stalo sie tak ze komputer sie calkowicie zwieszal I to tak mocno ze nic sie nie dalo zrobic poza przytrzymaniem magicznego guziczka.
Przy 8 zawieszeniu nie wytrzymalem I uderzylem ze srednia sila w srodek klawiatury I zresetowalem laptop ale on sie juz nie wlaczal. Nie wiem czy to jest wazne ale te ostatnie zawieszenie bylo poprzedzone rozmowa na teamspeaku a ze 2 osoby mowily w tym samym czasie I obie gadaly na glosnikach to bylo echo x10 I wtedy sie zwiesil. Przy wlaczaniu jest tak ze naciskam przycisk zasilania
I oczywiscie zapala sie dioda zasilania wiatrak zaczyna pracowac itd jednakze po 2-3 sekundach wiatrak ustaje I nic sie nie dzieje, kiedy jest tak wlaczony przez minute zaczyna glosno pipczec po 3 razy jakby SOS. Laptop rozkrecalem sprawdzalem wszystko, nic nie ma zadnych zlaman wygiec niczego nie mam pojecia co sie moglo stac moge napisac jeszcze troche parametrow choc nie do konca je pamietam. Jest to inspiron w firmy dell ma 3gb ramus procesor intel core 1.8 2 corowy wiecej nie wiem niestety pewnie to malo pomoglo ale moze choc troche prosze o szybko odpowiedz I mozliwie najlatwiejsza do zrozumienia bo slabo sie na komputerach znam
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 04 Mar 2012 12:16   

Powrót do góry

boro1234567
Poziom 26
Poziom 26

Miasto: EB

Post#2 04 Mar 2012 12:43   

Re: laptop nie chce sie calkowicie wlaczyc

Trzeba jeszcze raz uderzyć tylko mocniej po kieszeni w serwisie.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 04 Mar 2012 12:43   

Powrót do góry

Nhire
Poziom 7
Poziom 7

Post#3 Post autora tematu 04 Mar 2012 13:36   

Po dokladnym kolejnym obejrzeniu zauwazylem ze pod panelem klawiatury dokladnie w miejscu uderzenia znajduja sie kostki ram mozliwe ze tylko kostki powinny pojsc do wymiany ?
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 04 Mar 2012 13:36   

Powrót do góry

nuda
Poziom 15
Poziom 15

Post#4 04 Mar 2012 13:52   

Napisz jaki model laptopa prawdopodobne że w trakcie uderzenia jakiś układ bga się odkleił. Ale to tylko teoria, spowodowałem problem który będzie Ciebie słono kosztował.
Powrót do góry

Nhire
Poziom 7
Poziom 7

Post#5 Post autora tematu 04 Mar 2012 14:32   

Nie wiem jaki jest model bo nie moge wejsc w komputer oczywiscie instrukcji ani pudelka tez nie mam to co pizze na laptopie to inspiron N5050 a system windows 7 premium OA nie wiem czy to sie przyda ale moge dac wszystko co znajde
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 04 Mar 2012 14:32   

Powrót do góry

nuda
Poziom 15
Poziom 15

Post#6 04 Mar 2012 14:50   

Czyli masz della trudno powiedzieć co jest uszkodzone,karta zintegrowana w procku. Zaczął bym od zresetowania baterii na płycie i wyjął procka wraz z ramem i ponownie wsadził, lecz podczas uderzenia tak jak mówiłem mógł się oderwać jakiś układ bga.
Powrót do góry

Nhire
Poziom 7
Poziom 7

Post#7 Post autora tematu 04 Mar 2012 15:16   

Jak zresetowac baterie? Ps procesor byl taki nieduzy taki wielkosci dloni nastolatka co nie? Jesli tak to go wyjmowalem tak samo ram ale nic sie nie stalo
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Laptopy Hardware -> laptop nie chce sie calkowicie wlaczyc
Strona 1 z 1