Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search | Register | Log in

Uwaga na oszustów z dotpay

Main Page -> Forum Index -> Generally -> Domestic technique ->Uwaga na oszustów z dotpay Post new topic  Reply to topic 
Author
Hide the left column
Show left column Message
Wojtek 24 lata
Level 25
Helped: 7
Post rating: 6
Wojtek 24 lata
Level 25
Post#1 05 Mar 2012 17:13  Topic author   

Uwaga na oszustów z dotpay

Witam.
To forum dla elektroników ale przyznam się że nie ma nigdzie normalnego forum na którym można zgłaszać różnego rodzaju nadużycia i oszukiwanie ludzi.
Trafiłem nawet na forum które miało za zadanie zebrać negatywne opinie użytkowników i ślad po nim zaginał.
Do rzeczy.
Chcąc dokonać opłat na portalach randkowo - matrymonialnych (to wiadomość dla tych którzy się tym interesują i może im to być potrzebne) choć nie tylko, możecie wybrać zróżnicowaną formę płatności ale uwaga pieniądze z numerem konta i danymi do wpłaty/przelewu figurują na anielską firmę dotpay (to nie jest firma z Krakowa) która odpowiada za przelanie tych pieniędzy na konto faktyczne tam gdzie pieniądze miały iść "od razu". Pieniądze rzadko kiedy tam trafiają. Wpiszcie tylko w gogle hasło „uwaga na dotpay oszuści”.
W dniu dzisiejszym wysłałem do jednego z portali randkowo – matrymonialnych pytanie czy udostępnią mi ich numer konta z danymi na terenie banku z naszego kraju. A nie przez „pośrednika” który poza prowizją na poczcie/banku sam chce jeszcze na tym zarobić.
Jak na razie cisza.
A więc zrezygnuj z kupowania jakichkolwiek usług „Premium” lub „VIP” bo pieniądze tam nie dotrą nigdy.

Oto treść innego emaila wysłanego dzisiaj do serwisu DOPASOWANI. PL:

Witam.
Chciałbym opłacić konto premium w Państwa serwisie ale niestety jest problem z nieuczciwą firmą dotpay która się zgłasza jako odbiorca owej kwoty którą niby to ma wam przelać. Nie uważacie że to bez sensu? Ja i setki innych użytkowników zostałem kilka krotnie oszukany przez dotpay który moich i ich pieniędzy nigdzie nie przelewał. Czy mógłbym prosić o adres i numer konta serwisu DOPASOWANI.PL tu w Polsce w Banku w jakim macie konto by taką opłatę uiścić? Dziękuję.

Zobaczymy czy będzie jakakolwiek odpowiedź od admina serwisu…

Helpful post? + 0
Back to top

Google Adsense
Google

Back to top
mr_flash
Level 2
mr_flash
Level 2
Post#2 08 Aug 2012 10:02    

Re: Uwaga na oszustów z dotpay

Problem z firmą DotPay jest taki że są to oszuści. Nie chcąc płacić za przelewy dokonane przez klientów zmienili osobowość prawną i udają że to nie oni są winni całej tej sprawie tylko firma Dotpay z GB. A oni są przecież polską firmą obecnie i nie odpowiadają na to co wyrabiała firma Dotpay z Anglii. A to że siedziba firmy w Krakowie jest ta sama adresy i telefony też - no bo oni tylko wykonywali usługę dla tamtej firmy. Sposób tłumaczenia ciekawy tylko klienci tej firmy nie otrzymali należnych im pieniędzy. Jak wierzyć takiej firmie ? Bo może zapłacą a może znowu zmienią sobie osobowość prawną.

Helpful post? + 0
Back to top
Post new topic  Reply to topic     Main Page -> Forum Index -> Generally -> Domestic technique -> Uwaga na oszustów z dotpay
Page 1 of 1

Similar topics to uwaga na oszustów z dotpay

Uwaga na oszustów telekomunikacyjnych! (13)
Uwaga na oszustów z NIGERII!! (64)
Uwaga na oszustów telefonicznych. (3)
uwaga na oszustów! typowa piramida, mail. (7)
Uwaga na oszustów podszywających się pod mBank (7)
dotpay jak szybko realizowana jest (1)
Uwaga uwaga oszuści otomoto. (11)
Internetowa lista oszustów (4)
Sample na allegro sprzedawane przzez oszustów (11)

Switch to mobile version Switch to version for desktops

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Editors || Contact for companies || Contact

Page generation time: 0.038 seconds