X

Uwaga na oszustów z dotpay

05 Mar 2012 17:13 WOWojtek 24 lata
  • #1 05 Mar 2012 17:13
    Wojtek 24 lata
    Level 25  
    Helpful post? (0)
    Witam.
    To forum dla elektroników ale przyznam się że nie ma nigdzie normalnego forum na którym można zgłaszać różnego rodzaju nadużycia i oszukiwanie ludzi.
    Trafiłem nawet na forum które miało za zadanie zebrać negatywne opinie użytkowników i ślad po nim zaginał.
    Do rzeczy.
    Chcąc dokonać opłat na portalach randkowo - matrymonialnych (to wiadomość dla tych którzy się tym interesują i może im to być potrzebne) choć nie tylko, możecie wybrać zróżnicowaną formę płatności ale uwaga pieniądze z numerem konta i danymi do wpłaty/przelewu figurują na anielską firmę dotpay (to nie jest firma z Krakowa) która odpowiada za przelanie tych pieniędzy na konto faktyczne tam gdzie pieniądze miały iść "od razu". Pieniądze rzadko kiedy tam trafiają. Wpiszcie tylko w gogle hasło „uwaga na dotpay oszuści”.
    W dniu dzisiejszym wysłałem do jednego z portali randkowo – matrymonialnych pytanie czy udostępnią mi ich numer konta z danymi na terenie banku z naszego kraju. A nie przez „pośrednika” który poza prowizją na poczcie/banku sam chce jeszcze na tym zarobić.
    Jak na razie cisza.
    A więc zrezygnuj z kupowania jakichkolwiek usług „Premium” lub „VIP” bo pieniądze tam nie dotrą nigdy.

Oto treść innego emaila wysłanego dzisiaj do serwisu DOPASOWANI. PL:

Witam.
    Chciałbym opłacić konto premium w Państwa serwisie ale niestety jest problem z nieuczciwą firmą dotpay która się zgłasza jako odbiorca owej kwoty którą niby to ma wam przelać. Nie uważacie że to bez sensu? Ja i setki innych użytkowników zostałem kilka krotnie oszukany przez dotpay który moich i ich pieniędzy nigdzie nie przelewał. Czy mógłbym prosić o adres i numer konta serwisu DOPASOWANI.PL tu w Polsce w Banku w jakim macie konto by taką opłatę uiścić? Dziękuję.

Zobaczymy czy będzie jakakolwiek odpowiedź od admina serwisu…
  • #2 08 Aug 2012 10:02
    mr_flash
    Level 2  
    Helpful post? (0)
    Problem z firmą DotPay jest taki że są to oszuści. Nie chcąc płacić za przelewy dokonane przez klientów zmienili osobowość prawną i udają że to nie oni są winni całej tej sprawie tylko firma Dotpay z GB. A oni są przecież polską firmą obecnie i nie odpowiadają na to co wyrabiała firma Dotpay z Anglii. A to że siedziba firmy w Krakowie jest ta sama adresy i telefony też - no bo oni tylko wykonywali usługę dla tamtej firmy. Sposób tłumaczenia ciekawy tylko klienci tej firmy nie otrzymali należnych im pieniędzy. Jak wierzyć takiej firmie ? Bo może zapłacą a może znowu zmienią sobie osobowość prawną.
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products